Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki a leggyengébb...

Szerintetek ki a leggyengébb játékos a Milanban?

Figyelt kérdés
Írjatok egy nevet és indokoljátok meg

2012. márc. 24. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 3 félét szeretnék írni. Legjobb, legrosszabb, szerintem jó.

Legrosszabb: Robinho. Nos azért, mert nem csinál 1 db cselt, nem ér vissza se, gólt se lő. Nem fut jól, nincs tömege. Nem futott be annyira, a neve pedig kitűnő volt erre a célre.

Legjobb : Tuti Ibrát mondják, pedig szerintem apukám 50 évesen lefutná. Szerintem is jól játszik Ibra, veri a gólokat. De sokat arcoskodik, olyan Pepe feeling.

Szerintem jó : El Shaarawy szerintem a csúcs játékos ott. Nagyon jól játszik. Gyors, fürge, visszaér, jól passzol. Néha kihagy 1-2 ziccert. De mindenkivel megesik. De jó cselez is. Jó játékos lesz. Mint tnap a Realban a Hese :)

2012. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de reagálnék az előző válaszoló véleményére :)


Bár Robinho nincs élete formájában azért legrosszabbnak mondani nagyon túlzás. Gólpasszokat rendre szokott adni, Ibrahimoviccal nagyon megérti magát. Védekezni meg sokkal jobban tud mint Pato...A legnagyobb baja, hogy sokszor a kihagyhatatlant is kihagyja. Ha ezen tudna változtatni akkor senki nem szidná.

Ibra valóban lassú, de annyira technikás és gólerős, hogy azon a poszton jelenleg nála nincs jobb a világon. Mondjuk tényleg nagyképű és balhés. Ha lehet így fogalmazni neki legalább van mire nagyképű legyen mert világklasszis, míg Pepe messze van attól a szinttől hogy a világ legjobb védői között tartsuk számon...

El Shaarawy pedig ügyes, néha lő gólt, jól cselez, de ő azért még nagyon sok gombócot meg kell egyen, hogy kulcsjátékos legyen. Eljöhet még ez az idő, de egyelőre még a csapaton belül is vannak nála jobbak csatár poszton. Ha nem lenne ennyi sérült legjobb esetbe is csak a padra férhetne oda. Én a Milan helyébe kölcsön adnám egy olyan olasz csapatnak ahol már most befér a kezdőbe, hadd fejlődjön.


Na akkor akiket én gondolok:)


Legrosszabb: Mesbah. Még a rém gyenge Antoninél is rosszabb, védő létére védekezni nem tud, támadni nem tud, beadni nem tud, amibe jó az a futás, de ez kevés. Ha pályán van szinte minden meccsen kap a Milan legalább egy gólt róla, míg Antonini van amikor lehozza a meccset komolyabb hiba nélkül.

Legjobb: Thiago Silva! Egyértelműen a világ legjobb belső védőjévé nőtte ki magát, aki mellett még az olyan ügyetlenek is mint Bonera jól tudnak játszani. Óriási vezér a pályán és azon kívül is. Még Ibrahimovic is úgy hallgat a szavára mint egy jól nevelt kiskutya, ami a svédet ismerve azért hatalmas szó.

Jó: Boateng. Még nem tartozik a világ legjobbjai közé de ha a sérülések nem hátráltatják hamarosan bekerülhet az elitbe. A nagy gólok mestere, nagyon erős fizikuma van, jól cselez, jól passzol, és védekezni is nagyon tud. Silva és Ibra mellett ő is a mai Milan egy nagyon fontos láncszeme, ráadásul még fejlődő fázisban van.


És szerinted kérdező?:)

2012. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ✮ʝօк&# ***** válasza:

leggyengébb Bonera

Legjobb K.P. Boateng


Indoklást Barca fanként nem nagyon tudok adni, az Arsenal elleni 4-0 meccs alapján írtam Boatenget. Több mint elképesztő volt a játéka.

2012. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
Minegyik az kivéve Ibrát és K.P Boatenget! Őket szívesen látnaám az INTER-ben! <3 Pazza inter <3
2012. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!