Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Meddig nem késő elkezdeni...

Meddig nem késő elkezdeni focizni kisebb csapatnál? (megye szint)

Figyelt kérdés
Régen is akartam focizni valahogy mégsem úgy jött össze, hiányzott a kitartás meg az akarat. Viszont most ha formába hoznám magam konditerembe, labdázgatnék többet akkor van esélyem hogy 21 évesen egy falu csapatába találjam magam?
2012. márc. 30. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
SImán. Ki jársz felnőtt edzésekre, egy kis idő múlva tuti befogsz kerülni, ne parázz. Fel a fejjel, járj esténként futni, vagy menny el kondizni felsőtestre :)
2012. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tapasztalat szól belőled?:)
2012. márc. 30. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Pesten játszok Vasasban, kis szar megyei béna csapatból jöttem fel 3 év alatt. Mindennap kijártam szabadrugásokat gyakorlni, meg kitolásból kapura lövés. Minden este 3-4 km futás füves pályán. Nyáron 10km futás akár, barátokkal horgászni. És meg lett az eredménye. Most már inkább felsőtestre gyúrok. De persze mellette bringázok :)
2012. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felnőtt NB1-es Vasas?? Szép teljesítmény, remélem lesz annyi akaraterőm hogy sikerül. Én ezt később kenyérkeresőnek is el tudnám képzelni persze ahhoz már kell kis tehetség is.
2012. márc. 30. 22:13
 5/8 anonim válasza:

Ezt már elöttem a Vasai focista jól megmondta semmihez nincs késő!!

PL.: 1 Kaká 17 évesen kezdett el focizni..és lám most a Real Madrid CF-ben játszik .

Nagyrészben ez az edzéseken lévö koncentrácio és elszántság kérdése.. :)

2012. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sosincs késő! Nagybátyám is olyan 25 évesen kezdte komolyabban érdekelni a foci és a mai napig (munka mellett) ha van egy kis szabadideje kimegy focizni és meccseket is játszik jelenleg 42 éves!

1% tehetség a többi lelkesedés és kitartás na meg gyakorlás, de a fociban gyakorlás = a szórakozással :)

2012. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szorgalom 99% a fociban, 1% a tehetség. Tehetséggel született Ronaldo, ő fejlesztette, és a csúcson van.
2012. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16:20-as.Kakáról van egy könyvem és már 8 éves korában a Sao Paolo utánpótlásánál játszott.Egyébként rengeteg esélyed van még.Csak beszélned kell egy megyei csapat edzőjével eljársz az edzésekre és ennyi :) Legyen önbizalmad.
2012. ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!