Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vegyek új ütőt? (többi lent)

Vegyek új ütőt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy Cornilleau pack 700 ping pong ütőm,6000-ért vettem,de már nem tapad.Ha megtisztítom ütőtisztítóval,csak egy picit ragad.
2012. ápr. 1. 08:18
 1/2 anonim válasza:
Szerintem probalj meg egy kb szintén 6000-es joolat:D...nekem joola van es meg mindig jol tapad:)
2012. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az új korában sem lehetett valami jó!A ragadás nincs összefüggésben a borítás minőségével.Vannak olyan borítások amik szemernyit sem ragadnak mégis frankók!

Javaslom nyúzd meg az ütőd ,ha ütőfára nem akarsz költeni és vegyél két stílusodnak megfelelő borítást amit gumioldattal felragaszthatsz! Használt borításokat is lehet kapni ,ha nem akarsz újat!

Idézet a kezdő asztaliteniszezők 10 hibájából.:

7. Ütővariálás

A tipikus történet: a kezdő lemegy a klubba a bolti ütőjével, és látja, hogy a képzettebb játékosok hogyan játszanak a profi ütőkkel és mit tudnak vele megvalósítani. Mit csinál a kezdők nagy része? Megveszi a legdrágább (és emellett valószínűleg a leggyorsabb) ütőt ami létezik, majd rájön, hogy képtelen vele játszani. Mielőtt megveszed az első komoly ütődet mindenképp kérj tanácsot tapasztalt játékostól vagy edzőtől (vagy olyantól aki tapasztalt variáló :) ), hogy szerinte mi lenne a megoldás számodra. Általában egy allround ütő valamilyen általános szofttal megteszi.

2012. nov. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!