Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézisek! Lehet valamit az...

Kézisek! Lehet valamit az csípős lövések ellen tenni? Vagy valamit, hogy ennyire ne fájjon?!?

Figyelt kérdés
Kézilabda kapus vagyok, de az a baj, hogy elkezdtem valamilyen szinten "félni" a lövésektől, beleérek, de annyira fájnak.... :S mindig tiszta lila, piros foltokkal jövök haza... lehet valamit az csípős lövések ellen tenni? Vagy valamit, hogy ennyire ne fájjon? Vastag melegítő, hosszú nadrágban védek, térdvédőim is vannak, de akkor is csíp :S

2012. ápr. 2. 20:24
 1/6 anonim válasza:
Leginkább vastag hosszú nadrág és felsőben védjél, egyébként nem...
2012. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha megfigyeled, a kapusok hosszujjú vastag melegítőben meg hosszú nadrágban védenek, eleinte elhiszem. hogy fáj d emajd hozzászoksz, én is kézilabdázok tudom, hogy nem kellemes egy erősen dobott labdába beleérni:S 16/L
2012. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CactusClone válasza:

Én is kézikapus voltam. A hosszú szárú és ujjú melegítő minimálisan felfog valamit (bár abból is leginkább a csípéseket meg az égési jellegű sérüléseket), de sok mindent nem tehetsz.

Bármilyen egyéb kiegészítő csak nehezíti a mozgásodat.

Nos, igen...a kapus a testével védi a kaput. Kék-zöld leszel. Ez van, kitartás :)

2012. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Biaa*-* válasza:
én pl nagyon de nagyon erősen lővök..nekem nagyon fájna ha ilyen erősen meglőne valaki.:s am 9 éves korom óta.nyomom 15/L
2012. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CactusClone válasza:
Ez még a jobbik eset. Az milyen, amikor te a hatos felé ugrasz, széttárt karokkal és lábakkal, a lehető legközelebb a beugró támadó játékoshoz, hogy minél többet takarj ki a kapuból, ő meg jól arcon dob. No most 2-3 méterről, teljes testet beleadva, karral jó hátulról lendítve a labdát....a kapusnak néha 10-20 másodperc teljes kakukk.
2012. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 20soma00 válasza:

Szia ehez csak hozzaszokni lehet.

15/F

2015. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!