Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tudnátok nekem ajánlani...

Nem tudnátok nekem ajánlani egy fociklubot?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok szóval U/15-ös csapat kéne,lehetőleg minél gyengébb mivel még nem vagyok nagyon profi. Lehet B vagy akár C csapat is! A lényeg hogy játszon bajnokságban és az Örs Vezért térhez minél közelebb legyen! Nem baj ha a bajnokságban rosszul áll! Tudnátok segííteni?? Köszi előre is!

2012. ápr. 11. 15:42
 1/5 anonim válasza:
Nézz körül a profi csapatok utánpótlás részlegénél talán felvesznek valahova.én vidéki vagyok szóval nem tudom melyik lenne közel neked.Úgy tudom hogy évente vannak tagfelvételek de szerintem besétálsz szülőkkel biztos megnéz majd valaki.
2012. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézess próbajátékot anyudékkal. Vagy googlébe nézel csapatot, s küldesz nekik levelet.
2012. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 marsoska válasza:

Gyere a Tesvériség SE-be!

A pálya a Pólussal szemben található, 173-as busszal könnyen megközelíthető.Én is az a korosztály vagyok,mint te.Igaz, még csak 2 hónapja járok oda,de máris eredményesebb a játék.Az edzések nem tűnnek nagyon nehéznek,időben haza is tudsz érni.Próbáld ki!

2012. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ utána járok a dolognak.Kb.hányan vannak a csapatban? B-csapat van? A Fiúk és az edző milyenek?
2012. ápr. 12. 15:17
 5/5 marsoska válasza:
fú...Most nagyon sokan vagyunk,sokan jöttek az utóbbi időben.A csapat 1. a bajnokságban, BLASZ 2-es azt hiszem,az edző jófej,mintahogy a többiek.Kb ennyi.
2012. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!