Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focisták? Ti hogy oldottátok meg?

Lee12 kérdése:

Focisták? Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

most kezdtem focizni(17 éves srác vagyok) és az a problémám hogy nagyom gyors passzjátékok vannak edzésen és meccsen és nagyon gyorsan kell dönteni és passzolni de én nem bírok egyszerre fel is nézni hogy kinek passzolhatnék és közben a labdát is nézni hogy nehogy elveszítsem

ha viszont lelassulok és felnézek akkor hátulról valaki úgyis bevág elém és elveszi tőlem

hogy tudnám ezt leküzeni(tanuljak meg labdát vezetni úgy hogy nem nézem a labdát?

valamint ha mondjuk középpályán vagyok és a védő nekem passzol és felé fordulok és leveszem a labdát akkor nem tudom hogy indulhatok e mert nem tudom hogy áll e mögöttem védő?


2012. ápr. 12. 20:00
 1/6 anonim válasza:
Hát én elöre a labdával sprinteltem ugy hogy nem néztem a labdát.Majd dekáztam.Végül kérj meg néhány havert hogy edzenek veled.Paszolgasatok ugy hogy ne nézd a labdát.Ha igy sem megy hagyd abba.
2012. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kipróbálom ezt a futásnál:) még jöhetnek tanácsok(+ kiváncsi vagyok hogy csak én vagyok e így ezzel)
2012. ápr. 12. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 2 éve nem nézem a labdát meccseken. Védők csípőjét lesem, hogy most őt mit fognak alkotni. Ez adottságról is szólhat. Mivel, nem születik meg Ronaldonak. Ő is sokat edzett, mint én, meg más sportolók. Menny ki a pályára, és fuss labdával köröket. És néha csukd be a szemed, hogy hallgasd, hogy kb merre lehet a labda. Én kiskoromba mindig ezt csináltam, volt amikor félkört végig nyomtam így. Most már azért megy sokkal több. De próbálgasd, ha van szabadidőd, messze laknak mamádék, vagy stb.. Fogd a lasztit, és úgy menny el hozzájuk lasztival, hogy érezd a labdát. Mert ha totyojázól, akkor egyértelmű, hogy levétellel is baj van. Nem beszélve a kapuralövéssel.
2012. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát igen van hova fejlődni de megpróbálok felnőni a feladathoz és minnél hamarabb kiküszöbölni a hibáimat

mivel későn kezdtem ezért gondolom jóhogy van sok hiányosságom

eddig csak haverokkal grundon toltam

2012. ápr. 12. 21:30
 5/6 anonim válasza:
Elöre én is igy voltam vele.
2012. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is focizok.

Ha középpályás vagy akkor amikor a védő passzolja a labdát (ami ugye nem jön olyan gyorsan) akkor nézz körbe (amíg gurul feléd a labda) hogy jön e valaki rád, ha nem akkor nézel egy cs.társat aki szabadon van és passzold le, ha jönnek rád fuss a labda elébe és ha nagyon támadnak akkor passz vissza a védőnek. Vagy több cselt próbálj tanulni. Vagy esetleg próbáljatok meg cicázni úgy, hogy nem te vagy a cica (próbáld eggyérintővel)mert akkor azon vagy, hogy gyorsan passzolj és nem nézel (ha) a labdára.

Sok sikert!

2012. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!