Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnék ezen javítani?

Hogyan tudnék ezen javítani?

Figyelt kérdés
Amikor focizunk és megkapom a labdát, akkor sosem merek elindulni cselezni, mert: mivan ha elrontom és kiröhögnek. Ezért inkább visszapasszolom, vagy egyből előre. Gondolom sok embernél volt/van ilyen. Az oka szerintem az önbizalomhiány. Hogyan tudnék ezen segíteni? Bár nevetségesnek tűnik, de képzeletben akármikor letudom játszani, hogy hogyan viszem el az ellenfelem mellett a labdát (akár egy sima elhúzással), viszont megtenni már nem "merem" a fentebb említett okok miatt.
2012. ápr. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Am csak annyi hogy önbizalom hiányos vagy. Figyi nem fognak kinevetni, persze ha nem a legbonyolultabb cseleket akarod megcsinálni, ami már magába is halálra van ítélve.Meccseken ne vállald be, mert ott idegenek az ellenfelek, de pl edzésen nyugodtan. Ismered őket. Nem sikerül azt mondják:"HÁHÁHÁHÁ"

mond azt:"Ebbe pont ez volt a csel" és neves te is

amugy hova valósi vagy?

2012. ápr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha nem próbálod meg,akkor nem fogod megtudni,hogy tudsz-e cselezni,szóval párszor próbáld meg (tökmindegy mi van) és ha sikerül sikerül,ha nem akkor nem.
2012. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor majd megpróbálom.
2012. ápr. 14. 07:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ne csinálj bonyolult dolgokat. Ezt tapasztalatból mondom, én is túl kombináltam mindig és a 4. vagy 5. embernél elrontottam a passzt, cselt. Ezért is max 2-3 emberen vidd át és passzold le a labdát. Három cselt szoktam használni, javaslom gyakorold te is ezeket: megtolás (ez ugye a legegyszerűbb), bicikli (ezt gyakorolni kell egy darabig de hamar belelehet jönni) és az utolsó az esernyő (ez szerintem egész könnyű csak jó pillanatban kell csinálni, pl. ha pattan a labda és vannak előttem páran akkor ezt szoktam csinálni). Remélem segítettem :)
2012. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszi neked is.
2012. ápr. 14. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!