Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Cristiano Ronaldo és...

Ha Cristiano Ronaldo és Lionel Messi legjobb, legerősebb tulajdonságait összeraknánk akkor mindenidők legerősebb futballistáját kapnánk?

Figyelt kérdés
Ronaldo cselei, bombái, szabadrúgásai. Messi cselei, emelései (kapus fölött, mert ilyet Ronitól még nem láttam) és mindkettőjuk futása. Szerintetek?

2012. ápr. 14. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyha még Puskást is odaadnánk, akkor az összes focista összege nem érnék el hármójukat.
2012. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Ronaldo cselei fantasztikusak, Messi húzogatja, mint egy ovodás.

Bombái Ronaldonak, mint egy rakéta. Messi, meg nagyon gyengét rug.

Ronaldo, nagyon robbanékony mostanában, Messi is, de ő hosszabb távon nem gyors. Ronaldo viszont, nagyon feltud pörögni.

Ronaldo a legjobb, és kész.

2012. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó hülye vagy nem értesz a focihoz ne legyél ennyire elvakult Ronaldo van Messi jobb nem hiába van 3 aranylabdája . Messi fürgébb mint Ronaldo és igaz nem lő erőset de nem is kell mert átemeli vagy elhelyezi. Emellett Messi "ovodás" cselei többet érnek mint Ronaldoé.
2012. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Most minden Ronalod cikkhez oda írsz :DDD És tudod an evem, és oda írod, hogy utolsó xdd de szánalom :DD

Nem értek a focihoz? :D Meglátjuk, majd hogy mi lesz a közeljövőben kisapám.

2012. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt tegyünk hozzá emberek, hogy Messinek a 2010-es aranylabdához SEMMI KÖZE nem volt.
2012. ápr. 16. 21:54
 6/9 balogzsolt1 ***** válasza:
Az aranylabda nem jelent semmit lásd 2010-et vagy 2006 akkor sem az nyerte aki legjobban megérdemelte
2012. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja tényleg semmit se ér :S csak viccből van a legnagyobb játékosnak aranylabdájuk akár több is.
2012. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Messi kb. 5-6 aranylabdáig fog jutni meglátjátok :) szimpátia alapján adják az utóbbi években (pláne most, hogy kiszivárgott jó néhány ország szavazata, ahol mindegyiknél az argentin az első). Én nem sajnálom tőle, mert ő is megérdemli, de Ronaldo jobban.
2012. nov. 12. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:

na elmondom én ronaldo és mesi cseleit: Ronaldo: Látványos, szép cselek, jók 2 emberre


Messi cselei: Nem annyira látványos mint hatásos: Jó 5-6 embere. Ez a különbség, nem a szépség számít, hanem a tehetség, és az eredmény... Amúgy Ronaldinho fan vagyok

2013. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!