Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Messi vs Ronaldo?

Messi vs Ronaldo?

Figyelt kérdés
Szerintem Ronaldo a nyerő.
2012. ápr. 14. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Mind a 2 klasszis ez vitathatatlan... aki ilyenek mond hogy bu*i messi kis nyomorék semmit sem tud cr a király vagy fordítva az csak ilyen divatdrukker a focihoz nem ért. Úgy gondolom hogy CR talán 1 hajszálnyival gyengébb és kicsit mintha önzőbb lenne mint Messi... és szerintem CR tényleg már néha kicsit nagyképű míg messi megmaradt az aki volt nem pofázik csak játszik. De tény hogy e 2 játékosnál most nem igazán vannak jobbak a világon
2012. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem akarok Ronaldo ellen lenni,DE szerintem Messi jobb játékos.Gyorsabb,jobban cselez stb... Ronaldonál is megvan ez,de Messi nem olyan nagyképű,mint CR (a combját mutogatta a múltkor is).Ronaldo nagyon sokat színészkedik( a Velencia ellen amikor 11-est akart,nem kapták meg és püfölni kezdte a földet :D ezen nagyot röhögtem.) Mielőtt valaki azt írná,hogy Messit kisegítik a társai és Cr egyedült megoldja az nem igaz. Ha meg azt mondjátok,hogy egyedül megoldja Cr,akkor az azért van mert nincs összetartás/csapatmunka.Messi jobb,nem véletlenül kapott 3 aranylabdát.Ronaldo arra sem volt képes az utóbbinál,hogy megjelenjen,akkor miről beszélünk?
2012. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Azért nem jelent meg, mert másnap meccsük volt.

Én nem szeretem őket összehasonlítani, mert mindketten nagyon jó játékosok, teljesen más játékstílussal. Mivel Barcelona drukker vagyok, így Messi felé billen a mérleg, de mondom, mindketten nagyon jó játékosok.

2012. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
Az egész Barca Messi-re épít. Nélküle egy nagy NULLA lenne a csapat. Nézzétek csak meg a góllövőlistát: Ronaldo 40 gól, Messi 39, Higuaín 21 gól, Benzema 17 gól. Ez az első 4, ebből 3 Real játékos, 1 Barcás. No de hol a következő? Alexis Sanchez 11 góllal. Tehát innen is látszik, hogyha nemlenne Messi mennyit is érne az Uefalona.
2012. ápr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az is írjon aki Ronaldo fan!
2012. ápr. 14. 21:01
 6/23 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wgeqtnB390k


http://www.youtube.com/watch?v=fOLzzdM6nCc


no komment :)

Messi mikor fog ilyeneket rúgni?

De mivel nem írtad, hogy Cristiano Ronaldo, ezért én félreértem és azt mondom, hogy a FENOMÉN!

http://www.youtube.com/watch?v=ooc6RjMaXdU

2012. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Ronaldo a legjobb.

Több tizit belő, szabadrugásokat is szépen végzi. Látványosan játszik, mint a cselre gondolva. Mostanában sok ziccert kihagy, bár ez lehet a formájától függ. Kiváló ember, kiváló játékos. És sokat passzol, ellentétben a csapattársai, annyira nem.

2012. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó ekkora hülyeséget nagyszerű ember ?! Miért mert 1 nagyképű fasz? Az hogy látványosan cselez meg semmit se jelent játék tudásba. Tény jobban tud szabadrúgást lőni és távorról és jobb de Messi fürgébb,jobban cselez (cr nem szokot 5-6 ember között átmenni) mellette Messi sokkal nagyobb passzokat add és önzetlenebb nem reklamál és hisztizik ja és 2 ével fiatalabb. Aki írta hogy Messire épít a barcelona igaz de a Real meg cr7 re szóval fölösleges erről vitatkozni. a Gólokról meg annyit hogy Sánchez 3 hónapig sérült volt emiatt lőtt csak 11et ezen kívül barcelonába sokkal jobban rotálnak pl Sokszor kezd Pedro,Tello,Cuenca,Fabregas csatár poszton még a Madridnál Benzema vagy Higain kezd.
2012. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Bocsi de CR-t is kisegítek a társai és a Benzemát is,Messit is.Mindketten nagyon jó játékosok és igaz,hogy Real-os vagyok,de Ronaldo többet színészkedik,mint Messi.Hala Madrid!
2012. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kérdés vs még1 ilyen kérdés?
2012. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!