Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen mi a titok a nyerésr...

Tippmixen mi a titok a nyerésre? Sok ismerősöm folyamatosan tolja és 10 szelvényből 8-9 X nyer, milyen trükkök meg ilyesmik vannak[praktikák]?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 19:31
 1/3 DownDownDown ***** válasza:
meg kell nézni az utolsó meccseiket a csapatoknak,meg a tabella állást.ergo ha az utolsó meccse egy csapatnak 2nyereség és előbb áll a tabellán mint a másik csapat akkor jobb formában vannak és nagy esély hogy ők nyernek.szóval nézd meg fogadás előtt a tabellát és az utolsó meccsét mind 2 csapatnak
2012. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Kevés meccs nagy tét aránylag nagy nyeremény. Ne próbáld meg 200 forinttal megnyerni a 400 ezret. 2 ezerre szoktam nyerni 8000 ezret én úgy tolom.
2012. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az utolsó nagyon jól beszél, ez a tuti taktika. Kevés meccs, kis szorzó, nagyobb pénz. Szerintem is a 2000 az ideális. Az 1000 még mindig kevés, a 3000 már sok, ha buksz. 3-4-5 meccs, 1,5-2-es szorzó. 10ból 8szor tuti bejön, ha nem többször. 2000ból egy 3200-4000 jön. Kiveszed a pénzt, nyomod a következőt. Ha zsinórban kétszer nyersz, már tét nélkül bukhatsz, még pluszba leszel, de persze ne bukj. Aztán néha egyszer-egyszer buksz, de tolod tovább, és veszed ki az 1500 körül tiszta nyereményeket. Rá kell áldozni naponta 15-20 percet, hogy nyugodtan átgondold a meccseket, statisztikákat böngészd. Aztán még egyszer átgondolni, kicsit hallgatni a megérzésekre is. Én például ma megéreztem, hogy egy 1,28as szorzójú meccs nem fog jönni, így nem raktam meg, hiába van jó formában a csapat. Nem is jött, viszont amit végül megraktam, az igen, és kaszáltam 2000ből 3455öt. Tehát miután ezeket nyugodtan átgondoltad, elbattyogsz a lottózóba. Itt szépen nyugodtan kitöltöd a szelvényt, nem beszélgetsz közben, nem gondolkodsz semmin, csak az ikszelésre koncentrálsz. Odafigyelsz mindent jól csináltál, aztán feladod, és perkálsz 2000 forintot. Aztán szépen hazamész, és várod, hogy másnap a lottózós neked holnap még többet perkáljon. Fontos: 200 forintból a büdös életben nem fogsz semmi értelmeset nyerni, csak ha nagyon mákos vagy, de akkor se fogsz nyilván minden nap 5000et nyerni 200ból, tehát szerintem nem éri meg 200ért játszani.
2014. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!