Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egész évben folyamatosan...

Egész évben folyamatosan edzettem, de most nyáron nincsenek edzések. A suliban én voltam a legjobb, most megyek gimnáziumba. Vissza tudom hoznia régi formámat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, mit sportolsz? Ezt tudni kellene ahoz hogy segítsünk. Amúgy szerintem 2 hónap kihagyás után még hamar vissza tudsz kerülni a régi formádba ha elkezdődnek az "edzések".
2008. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kosárlabda, lány vagyok, 14
2008. júl. 26. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
vissza tudod hozni a régi formádat, ne félj, csak majd az első pár alkalom lesz nehezebb de majd visszaszoksz :)
2008. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) remélem sikerül :)
2008. júl. 26. 23:30
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
én sem kosaraztam a nyáron. általánosba nem voltam a legjobb, de gimibe igen. iskolafüggő. de azt mondom joban ment a játék mint szünet előtt.
2008. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze, hogy vissza tudod. Kezdj el fokozatosan megint eddzeni és egyre többet. A végén olyan lezsel, mint régen, csak jobb! ;)
2009. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!