Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a ma esti...

Mi a véleményetek a ma esti Barca 1-2 Real végeredményről?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
jó hogy nem tettem meg tippmixen
2012. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kár hogy nem tettem meg tippmixen :(
2012. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Barcelona szurkolóként elismerem, hogy a Real volt jobb. Nem is értettem Pep kezdőjét, elég könnyelmű volt. Sajnos a játék képe sem igazolta azt, hogy jó döntés lett volna. Mindenesetre gratulálok a Realnak, mert végre focit láthattam, nem k1-et.

JHa bejut mindkét csapat a bl döntőbe és ott verjük meg a Realt, megbocsájtom a mai vereséget. :)

2012. ápr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sacsa ***** válasza:
Örülök az eredménynek.Remélem a Bl-t is behúzzák a srácok!
2012. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abszulút megérdemelt győzelem a Madridnak, de nem ők játszottak nagyot hanem a Barca volt rendkívül gyenge. Pontatlanság, lazáskodás, nem volt mozgás és emellett nem értettem miért nem Cesc játszott elől Tello helyett, védelem (ma is) bűnrossz volt nem is értettem ezt a felfogást talán így még nem is láttam játszani a fiukat. Borzasztó volt. A Madrid meg rúgott két gólt(most hogy les volt az első vagy sem lényegtelen...) és kész.

Ennél sokkal több kell a Chelsea ellen.

Visca el Barca

2012. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megérdemelt győzelem, én nagyon örülök neki!

Amikor Alexis kiegyenlített, nem picit máker góllal (Oké, Khediráé is az volt) kicsit begurultam, hogy ***** megint megfogják fordítani a meccset, mint az elmúlt 3-4 alkalommal... DE! hál'isten nem, Özil olyan passzt adott CR-nek.. Öröm volt nézni, onnantól kezdve az meg egy Ronaldo-szintű játékosnak ujjgyakorlat berúgni a kapuba onnan.

Ezt a Madrid csapatként nyerte meg, akik teljesítményétől féltem az leginkább Khedira és Arbeloa volt, de mindketten bebizonyították, hogy Madrid-szintű labdarúgók. Arbeola szerintem élete meccsét játszotta itt, és Khedira is feltűnően kevés labdát adott el.

A másik oldalról meg, ez a Barca nem az igazi Barca volt, bár, hogy mitől nem tudtak felpörögni azt nem tudom, hiszen hát mikor máskor kéne 110%-ot nyújtani, ha nem egy Klasszikuson? Talán az is belejátszott, hogy a Madrid rendkívül jól védekezett, területeket remekül zárta le és nem tudták átjátszani a rövidpasszos játékkal, nem volt kreativitás. Hát Tello helyett én simán Fabregast játszattam volna. Minden szívfájdalom nélkül mondhatom, hogy azt, amit Tello kirúgott a stadionból Cesc higgadtan becsavarta volna a hosszúba, de azért innen, az Isten háta mögül és köszönet érte Guardiolának és Tellónak, hogy azt kihagyta. :D

A Madrid összességében ha szépen nem is (azért a CR7 gól élményszámba ment) de eredményesen és JÓL! játszott a Barcelona ellen. Az meg még egy plusz adalék, hogy a Camp Nouban verte meg őket.

HALA MADRID! Irány a 32. és a 10.!

2012. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tello egy kalap szar volt Alexis beállt és máris gólt lőtt nem értem Guardiolát.
2012. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én se értem miért nem fabregas kezdett vagy Alexis fájó szívvel de gratulálok a Real-nak mert a Barca nagyon gyengén lazsálósan játszott az egész meccsen és a védelem? szerintem a kapus poszt az egyik gyengéje a Barca-nak és Piqué illetve Abidal hiánya is meglátszik... meg talán mentálisan nagyon elvan fáradva az egész Barcelona
2012. ápr. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!