Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért szurkol szinte minden...

Miért szurkol szinte minden focirajongó a real madridnak vagy a barcelónának?

Figyelt kérdés

Sose voltam focirajongó, nem is értem miért pont azoknak a csapatoknak szurkolnak akik jól állnak a bajnokságban.

Levante rajongót nem ismerek és olyat se aki a betisnek szurkolna.


2012. ápr. 22. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hidd el, hogy nem divatból... Sokan vannak persze, akik azért, mert "Most jól játszanak, és menő leszek, ha nekik szurkolok". Én pl. Madridista vagyok, már cirka 10 éve. Zidane gyönyörű BL-döntős gólja hívta fel a figyelmem a csapatra, akkor mindössze 7 évesen.
2012. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Baranyai Péter válasza:

Én Barcelona-nak szurkolok még általános iskola óta(20 éves vagyok). Én sem divatból szurkolok nekik. Ez a divat szurkolás inkább csak a fiatalok között "divat". Én nekem azért tetszik a Barcelona játéka, mert uralni tudják a játékot. Rengeteget birtokolják a labdát, sokat passzolnak, renget helyzetet alakítanak ki, stb.

Nem egy játékos miatt szurkolok egy csapatnak, jelen esetben Barcelonanak. Mert ismerek rengeteg embert, aki igen! De azért persze kedvelem Lionel A. Messi játékát, de mivel jómagam is védekező "játékos" vagyok, ezért Gerrard Pique a "példaképem". :)

2012. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én pont hogy Arsenal-os vagyok.
2012. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg ismerősöm van aki nem a Realnak vagy a Barcának szurkol. Van köztük többekközt (hogy csak az osztálytársaimat említsem) Bayern, Dortmund, Arsenal, MU, City, Milan, Inter, Chelsea drukker is. M

eg persze jómagam meg még 3 másik ember az osztályból Madrid, meg van pár Barcás is.

2012. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hallod én Real Sociedad szurkoló és Villareal drukker vagyok! ;)
2012. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor én meg Racing Santander drukker :DD
2012. ápr. 22. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
De én komolyan Sociedad és Villareal drukker vagyok,tudom,hogy hihetetlen de tényleg!
2012. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én azért szeretem a barcát mert szeretem a sok passzos játékot meg a haverjaimat mindig leszólom hogyha önzőznek :)) meg a mezük is tetszik + hogy messi ott játszik
2012. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szerintem nem attól leszel divatdrukker, hogy egy nagy csapatnak kezdesz el szurkolni. ez természetes hiszen ők játszanak a legjobban.


ennyi erővel, egy kiscsapatról sem tudsz semmit eleinte, ha nekik szurkolnál akkor nem lennél divatdrukker?


én pl. azért szurkolok a chelsea-nek, mert kiskoromban véletlenül láttam egy meccsüket és szimpatikusnak találtam Lampardot, Terryt, Gudjohnsent stb...illetve bután hangzik, de mint kisgyerek tetszett a kék - fehér szerelésük

2019. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!