Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyon szeretek focizni, de...

Nagyon szeretek focizni, de szokott sűrűn fájni a térdem. de még csak 13 éves vagyok, (lány), és ráadásul még csak a 2. éve lesz hogy focizok.! Mit csináljak hogy ne fájjon a térdem, és tudjam fojtatni a focit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 22:11
 1/3 anonim válasza:
Sokan azt mondják, ebben a korban a növéstől is fájhat. (Nekem is szokott, 14 vagyok és sportolok.) Én Béres Porcerő-t szoktam szedni, az kicsit segít...
2012. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Martin55 válasza:
Hát az igaz hogy mivel fejlődésbe vagy az is lehet az oka, de kenegesd folyton és pihented többet.Ha akkor sem múlik el akkor lehet abba kéne hagyni a focit sajna:S(a fájdalomtól függ elviselhető vagy nem)
2012. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem ne hagyd abba a focit nekem is volt ket eve ilyen problemam de ahogy kaptam uj cipot(adidas Heritagio)abbamaradt a fajdalom jobb volt a tartasom 14F
2012. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!