Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 96-os szül vok. Régóta focizok...

96-os szül vok. Régóta focizok. Most nagyobb korosztályba kerültem, de nincs önbizalmam nem szeretem ha kiabáll rám az edző. Félek magamra venni a játékot félek a hibáktól pedig alapemberkét számítanak rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
szedd össze magad kishaver, szard le ha kiabálnak, nemis, inkább motiváljon :) mutasd meg nekik, hogy mire vagy képes, ne sz*rd össze magad. HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a legnagyobbak is hibáznak,erre gondolj lásd Messi vagy Ronaldo esete a közelmúltból mind a kettő hibázott és elúszott a BL döntő.mégis van önbizalmuk újra és újra kifutni a gyepre,labdát kérni, lőni,cselezni,passzolni esetleg elönzőzni a dolgokat.vagy említhetném Zinadine Zidanét is....nála nagyobb labdarúgó nem nagyon volt Franciaországba mégis oltári hülyeséget követett el a VB fináléba....ez a másik oldal....


ne legyél beszrai,mert ha jól játszol és szerencséd van felfigyelhetnek rád fél profi vagy profi osztályokból is.még egész fiatal vagy előtted a lehetőség.ez motiváljon és az edző szavai...ha alapember vagy nála nem azért kiabál veled mert nem jól csinálod hanem h halljad és megértsd....ha rosszul játszol akkor a kispadra ültet vagy lecserél

2012. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Persze könnyű ezt így mondani, nekem is ezzel volt a gond. Ha ment a játék, akkor jó voltam, de amint felmentem U19-be nem tudtam normális passzt adni. És az a probléma hogy a csapattársaim (ahogy gondolom a tieid sem) nemhogy bátorítottak volna, ők is magyaráztak, amitől csak rosszabb lettem...-->abba is hagytam. Írj egy üzit és megpróbálok segíteni, ne járj te is úgy ahogy én!
2012. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, ismerős helyzet...Én pl ezért hagytam abba focit(most újra játszanék a falusi csapatban)

De te ne add fel.Bárki bármit mond szard le ,ha meg nem tetszik egyeseknek(edződnek,társaidnak) ahogyan játszol mond meg nekik ,hogy vagy elviselik ahogy játszol vagy viszlát.

2012. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Haass Norbert ***** válasza:
A sporthoz alázat és fegyelem kell. Nem szabad ilyen dolgokon idegeskedned. Az, hogy feljebb kerültél, az nem véletlen. Úgy játssz, ahogy tudsz, teljes bedobással. Ha ki tudod zárni ezeket a dolgokat, hogy félsz az edzőtől és a tehertől, a hibák következményeitől, akkor leszel jó sportoló!
2012. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!