Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30kg-ó feleslegtől szeretnék...

30kg-ó feleslegtől szeretnék megszabadulni. Nagyobb súllyal rendelkező edző társat keresnék motiváció céljából? Kell a kérdőjel különben nem kérdés :-) ) ) Az akarat meg van. Felválalni nem szégyen.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 16:34
 1/10 VackorO válasza:
Szia! 9- én kedtem el a fogyókúrát, én is nagyobb súlyt szeretnék lefogyni. Szívesen lennék az edzőtársad. :)
2012. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Belekezdtél már, vagy csak tervezgeted?

Én 19-én kezdtem változtatni (igen, 4 napja), figyelek a táplálkozásomra, tornázom (egyelőre Norbi Fitness Kickbox 1000 kalóriás edzését, második nap pedig Callanetics, így ezeket felváltva, de ha valamennyi lement, valami komolyabb után nézek, itt Aczél ajánl nagyon jó dolgokat, de azokhoz én még nagyon kevés - vagy még inkább túl sok - vagyok... ami késik, nem múlik :) )

Fiú, vagy lány vagy?


26/N

2012. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

én is nem rég kezdtem 2 hete kb :) 25 kg tól szeretnék megszabadulni


17/F

2012. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Email címem Dotta0416@gmail.com lány vagyok 23 éves. írjatok emailt úgy tudunk beszélgetni többet
2012. jan. 24. 07:14
 5/10 anonim válasza:
Szia! elkezdted már az edzést? Jelenleg hány kg vagy?
2012. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia. Nekem is kb. 30 kg-tól kéne megszabadulni. 3 hete elkezdtem Fitnesz terembe járni, de az étkezésre még képtelen vagyok odafigyelni.. és csak hízok. Jó lenne elkezdeni komolyan a dolgot.
2012. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tyű, mennyien akarunk 30 kilótól megválni! Ti hol tartatok? Én (január 19. óta, kb a második válaszadó vagyok, csak azóta 27/N) eddig 9 kilót adtam le, az izmaim fejlődtek, mintha feszesednék, és kirobbanóan sok energiám van. Soha nem éreztem ilyen jól magam, és ez csak még jobb lesz! Veletek mi a helyzet?
2012. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bósznya válasza:
100%

Sziasztok,

Én minusz 21Kg-nál járok, bár december elején kezdtem. Ti hogy haladtok?

(Ne adjátok fel, nagyon jó belegondolni hogy már csak kicsi kell és jöhet a bikini nyáron.)


Az én módszerem életmódváltás volt.

1 hónap méregtelenítő kúrával kezdtem, az étrendem pedig átalakítottam úgy hogy minél kevesebb méreganyagot vigyek be. A kúra végére nem kívántam sem a cukros löttyöket, sem a zsírosat, így könnyű volt tartani hogy ne egyek egészségtelen zsíros cukros dolgokat.

Édesség helyett 100% gyümölcslé segít. Nasinak pedig jégsaláta. Persze fokozatosan és ésszel változtattam (arra amit hosszú távon tarthatónak véltem) mert tartós eredményt szeretnék elérni.


Végre sehol egy narancsbőr! :)

A fogyásom lelassult ahogy közeledek az ideális felé, de az életmódváltásom tartható és meg is szerettem, tehát már nem aggódom, majd beáll ott a súlyom ahol kell. Sportot csak nemrég kezdtem mert eddig nem bírták az izületeim. De most már sokkal de sokkal könnyebben megy minden. A viszerem is elmúlt :)


Kitartást és kérlek ti is írjátok ha van valami.:)


A fentieket azért írtam le hogy megerősítsen benneteket az elhatározásban! Menni fog! Ésszel és kitartással, de menni fog!


32/L

2012. ápr. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon ügyes vagy, gratulálok, remélem valamennyiünknek sikerül követnünk a példádat! Köszönjük, hogy megosztottad velünk a történeted, az ilyen válaszok mindig segítik az embert, amikor épp megtorpanna.

Én újabban centiben jobban fogyok, mint kilóban, de nem bánom :) bár még jócskán van mit.

Kitartás mindenkinek!

27/N

2012. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hi! en 30-at adtam le par eve, igazabol kb 25-ot kellett volna de direkt tulfogyasztottam mert tudtam hogy valamennyi visszajon. ez volt 4-5 eve, azota is ennyi vagyok. a fogyas legnagyobb reszben a kajatol fugg, persze a mozgas is kell, de a kaja a donto. azt kell visszafogni, es talan az a legnehezebb. erdemes gyorsan fogyni, a kozhidelemmel ellenteteben a gyors fogyas tartosabb (es motivalobb is) mint a lassu. alapvetoen kerulni kell a cukros/lisztes kajakat de a legfontosabb a mennyiseg csokkentese.
2015. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!