Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mondana valaki olyan oldalt,...

Mondana valaki olyan oldalt, ahol Ronaldo és Messi 2012-es statisztikáját mutatják? (Csak a 2012-es ami majd az aranylabdába beleszámít)

Figyelt kérdés
köszi

#aranylabda #ronaldonyer #messiveszít
2012. máj. 17. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs olyan oldal szerintem. Max, hány gólosok. De sajna Messi 50 gólos, Roni csak 46. Ezért ő kapja szerintem az aranylabdát.. De ha Ronaldo az eb-n jó lesz, akkor ő kapja. Szerintem Ronaldo a tutibb játékos, mint láthattátok a Kuvait ellen milyen bomba cseleket csinál, ezt egy játékos nem csinálja meg. Ő simán meg csinálta, iszonyat gyorsasággal. Eszméletlen játékos!
2012. máj. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látszik első válaszoló Real-os vagy!Nem baj,annak is kell lenni.:D Én sem tudok számokat mondani csak,hogy Messi 50,Ronaldo 46 gólos.Ezen megint össze fognak veszni..
2012. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2012. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!