Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kik azok a focisták akik...

Lee12 kérdése:

Kik azok a focisták akik későn kezdték el a sportot de sikereket értek el benne?

Figyelt kérdés

eddig drogbát hittem ilyennek de könyvben olvastam hogy 13 évesen már csapatban focizott

nekem olyan példakép kéne aki 16 vagy annál idősebb korában kezdte(és nem védő)


2012. máj. 23. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Fabio Grosso 25 éves koráig amatőr volt, és támadó középpályásként kezdte.

Luca Toni is csak B-ligás csapatoknál pallérozódott 23 éves koráig.

2012. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát magyarból nincs ilyen az tuti
2012. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én azt hallottam hogy Gera Zoli 14-15 éves korában kezdte és rendszeresen dohányzott. Egyébként van remény mert én 9től 12 éves korig játszottam és 16 évesen visszatértem.
2012. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Electric válasza:
Szia. Ha jól megy a játék akkor mindegy mikor kezdted. Vannak nyílt próbajátékok ahol 5-29 év közötti játékosok mutathatják meg, hogy mit tudnak. A legnagyobb lehetőség Angliában van. 3-5-2-es formációban játszhatsz 45 percet utánpótlás illetve felnőtt korosztályban. Mindegy, hogy honnan jöttél, hol és mennyit játszottál eddig. Az Egyesült Királyság számos részéről jönnek a megfigyelők, Premier League-ás kluboktól Conference League-ig (5. osztály). Egy-egy megfigyelő több klub számára is keres fiatal tehetségeket, tehát mindenki megtalálhatja a saját szintjét. Például Chris Smallingot is egy ilyen próbajátékon szúrta ki a Fulham. Kétszeres PL győztes lett a machester United csapatával. Azt megelőzően 7. osztályban játszott. De természetesen Magyarországon is rengeteg a lehetőség. Ezeket ki kell használni. Utánpótlás szinten rengeteg játékos van megyei bajnokságokban akik magasabb szinten is tudnának játszani. Drogba 13 évesen nem igazoltan játszott, 16 évesen lett igazolt. Szerintem soha sem késő!
2013. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!