Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Titeket idegesített a Konföder...

Titeket idegesített a Konföderációs kupán a vuvuzela? Szerintetek be kéne tiltani?

Figyelt kérdés
Szerintem élevzehetelenek voltak a meccsek tőle. Nem volt hangulat, éneklés, fütyülés, csak ez a monoton zaj. Amellett, hogy tisztelem az afrikai kultúrát szerintem be kéne tiktani a vb-n. Egy focimeccsnek megvannak a hagyományai és ez tönkretszi szerintem, arról nem is beszélve hogy a játékosokat is idegesíti. Mi a véleményetek?
2009. jún. 30. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
engem spec.nem zavart..nem arra koncentráltam.
2009. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Olyan hangja volt, mint amikor a döglegyek keringenek a sz..rakás körül. :)))

Komolyra fordítva a szót, eleinte idegesített, aztán megszoktam, és nem arra figyeltem, hanem a játékra. Pláne, ha jó volt a meccs.

2009. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fér bele a játék tradíciójába és szerintem zavaró is.

Képzeljétek ezt el egy teniszmeccsen!

2009. jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
engem nagyon zavart...
2009. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kezdetekben engem is zavart, de utána már megszoktam, mintha nem is lett volna. :)
2009. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát elég zavaró, be kéne tiltani

azért afrika nem akkora focikultúra

2009. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavart. Gondoljatok a Santiago Bernabéu vagy a Nou Camp stadionjára ott állandóan valami trombita szólt.Afrikaiak. Ugy örülnek hogy a hazájukban lesz a vb mint majom a farkának.

Szerintem egyáltalán nem zavaró nem kellene eltiltani, nagy szemét a FIFA ha eltiltja a vuvuzelát. Ez egy Afrika népszokás, ezt nem illik eltiltani.

2009. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pontosan mi történt?
2009. okt. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
16:56 : k*rvanagy hagyomány... egyszer már betiltották, mert akkoriban még bádogból hajtogatták, amivel aztán egymás fejét verték. Szerintem k*rva gyenge kifogás, hogy ez a kultúra része. Ennyi erővel szotyizhatnánk az operában.
2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar nem értem mit hőzöngenek sokan...
2010. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!