Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amerikaifocihoz milyen edzések...

Amerikaifocihoz milyen edzéseket csináljak?

Figyelt kérdés
szeptembertől legy egy amerikaifoci csapat felvidéken és szeretnék bekerülni. Milyen testalkat a legjobb? Továbbá hogyan erősítsem a testem, hogy erős legyek a pályán? 21fokos gerincferdülésem végett nem csinálhatok olyan gyakorlatokat, amik terhelik függőlegesen a hátam. Amit eddig csinálok: futok minden másnap este, heti 3x úszok 1000m-t és kondizok. Mit ajánlanátok?

2012. jún. 4. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nagyban függ hogy milyen posztra jelentkezel! Falembernek elég nagy hústoronynak kell lenni elkapónak inkább gyors és atlétikus ember kell rengeteg poszt van mindenhová más stílusú emberek jók
2012. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyors futó, 84 kg vagyok és 179 cm. Egy kis felesleg van rajtam. Milyen posztot ajánlanátok? (edzéssel együtt kérném!)
2012. jún. 4. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudunk edzést mondani ha leírod hogy milyen poszton akarnál játszani. Egyébként a legelső edzésen egy edzéssorozatot kell megcsinálni és ott az edző megmondja hogy mi lesz a posztod és onnantól külön edzéstervet kapsz.
2012. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen posztra kerülsz fontos a gyorsaság, ezért a következőket ajánlom: guggolj, ugrókötelezz vagy ugrálj egy vonalon ide-oda, és 100 méteres sprinteket fuss, majd 100 méter kocogás (ebből kezdésnek 6-ot).
2012. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!