Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki Real Madrid drukker?

Ki Real Madrid drukker?

Figyelt kérdés
Mit szóltok a Real Madrid átigazolásaihoz?
2009. júl. 3. 15:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Pontozzatok le, de akkoris undorító, hogy az a paraszt Perez azt hiszi, hogy mindenkit megvehetet pénzen, a Barcelona jővőre is bajnok lesz, úgyhogy a sok egyéniskedő "sztárral" nem mennek semmi. (Kaka mondjuk jó, csak C. Rinyáldó nem)
2009. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
*semmire
2009. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Én szeretem a Real Madridot. Örülök, hogy ilyen kaliberű játékosokat sikerült vásárolnunk. Hátha jön még Ribery is :D. Csak álljon össze a csapat...
2009. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
real bajnok lesz jövőre. kaka ronaldo összeáll elöl meg benzema veri a gólokat, jóféle csapat lesz ez. Messi meg egyedül nem ér semmit se csak 5en dolgoznak kb h neki jó legyen
2009. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló biztos az Argentín válogatottra gondolt, vagy tök hülye :) Vagy tájékozatlan és itt teszi az arcát, szóval tök hülye :)
2009. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
41%

sz.tem egy baloldali védőt kellene igazolni mert Bobi Carlos óta az az oldal átjáróház lett.

Középpályára dunára vizet vittek, kíváncsi v.ok hogy ki szorul ki? mert Diarra szerepe kétségtelen, neki ott kell lenni.

Esetleg támadó poszton szivesen láttam volna Villa-t de senki mást. "HALA" MADRID!!!!!!!!

2009. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
16:15v.ok....ISTEN MENCSEN RIBERY-TŐL...... miért kellene oda?
2009. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16:08 - as válaszoló, érdekes, hogy mintha Madrid drukker lenne, de mégis csak a Barca játékos nevét írta nagy betűvel :D
2009. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
én realmadrid szurkoló vagyok, mindig is az voltam! sajnos mostanában elég béna volt, ezért örülök nagyon cristiano ronaldonak, és kakának. már csak david villa hiányzik:) csak sajnos azt halottam hogy leht a barcába megy. és én nagyon nem szeretem a barcát:(
2009. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
sokat számít h milyen betű. Hajrá Real Madrid
2009. júl. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!