Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen lesz a Manchester...

Milyen lesz a Manchester United 2009/2010-es szezonja?

Figyelt kérdés
Ronaldo eladásával egy fontos alapembertől váltak meg. Nem a legszimpatikusabb perszóna, tudom, de ha igazán kedve volt focizni, akkor a hátán vitte a Vörös Ördögöket. Tévez sem erősíti többet őket. De így is egy ütőképes keret maradt hátra és Ferguson nem először vesztett el hatalmas játékost. Legyetek szívesek, közöljétek véleményeiteket. Egyébként: There is only one UNITED!
2009. júl. 3. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azóta leigazolták Valenciát a Wigantől, beválhat a fiatal srác, majd az idő eldönti. Mai nap folyamán pedig hivatalossá vált Owen szerződtetése is, szóval még sztem 1-2 igazolás és megmaradhat a MU anglia egyeduralkodójának. FORCA BARCA! :)
2009. júl. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az jó, hogy végre igazoltak valakit, de nem hinném, hogy Owen és Valencia pótolnák a rést. Majd kiderül.
2009. júl. 4. 20:50
 3/14 anonim ***** válasza:
valencia szélső szóval ő pótolhatja ronaldot. Owen pótolja Tevez-t (ha visszanyerné a 2001-es formáját[én nagyon örülnék neki mert nagyon szerettem])És még egy két igazolás szerintem lesz. Kapus viszont nem tudom ki lesz.
2009. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
van der Sar? Vagy mivan most ott a kapus poszton mert én is hallottam 1-2 pletykát hogy vesznek új kapust. De hát ott van van der Sar, igaz idős, de nem megfelelő a MU-nak?
2009. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
van der saar visszavonult nem?
2009. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nemtudok róla. :O
2009. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jövőre vonul vissza és ezért szeretnének új kapust venni majd a közeljövőben
2009. júl. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy Ronaldo posztjára nem lesz ember, hanem úgy, hogy ő sokszor adott a csapatnak nagy lendületet és most nincs ő, sem hozzá hasonló kaliberű játékos.
2009. júl. 6. 21:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Már legigazolta Owent,Lee Martint

Leaakarja:Gabriel Obertan,Luis FAbianot

2009. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A ManUtd hivatalos honlapján írták, hogy célba vették Huntelaart is. Ki mit tud erről?
2009. júl. 8. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!