Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 2 hónap alatt lehet belőlem...

2 hónap alatt lehet belőlem profi kosaras? 18/L

Figyelt kérdés

193cm vagyok, úgy érzem a magasságomat itt tudnám kamatotztatni a legjobban.

Sokan mondták, hogy van labdaérzékem, tesiórákon is mindig a srácokkal fociztam és kosaraztam. :)

A zsákolás is majdnem megy, mégcsak a gyűrűt tudom megérinteni, de találtam a neten egy edzés módot az "Air alert 3-mat", azzal tudok majd, és azt vettem észre, hogy profi női kosarasok között a világon, kb 5 nő az aki tud zsákolni:)

Egyébként hogy kerülhetek be a hazai nagy csapatokba (Győr, Sopron)? Szerintem néznének egyet, ha tudnék zsákolni, mert azt vettem észre, hogy idehaza a bajnokságban senki sem képes rá.

Csak bemegyek és ha tényleg jónak találnak , akkor egyből be is tesznek a csapatba, vagy ennek mi a menete?

Előre is köszi a válaszokat:) 18/L


2012. jún. 16. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

járj ki az utcákra kosarazni.

meglátsz pár srácot, délután, és játszol velük.


hiába vagy magas, ha béna vagy és lassú...


lásd a Brontoszaorusz...magas volt, és nem tudott kosarazni...

2012. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Azért ez ennyire nem egyszerű:)

Kiemelkedő állóképességre van szükség, a labdaérzék, a csapatjáték, a védekezés, mind hozzátartozik a játékhoz.

2 hónap alatt max az alapokat tudod elsajátítani.

Centerrel elég sokat szabálytalankodnak, büntetőt is jól kell dobnia. A védekezésnél, lepattanószedésnél mind kiemelkedő szerep jut neki.

Szoktak lenni válogatók, a sportmenedzserek szakosodtak erre, hogy neked csapatot találjanak, vele kéne felvenned a kapcsolatot. 18 évesen már elég idős vagy, kiemelkedő tehetséget kell mutatnod, hogy foglalkozzanak veled.

2012. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
hú, hát szépen megnőttél, amúgy szerintem lehetséges 2 hónap alatt, ha minden nap gyakorolsz, a gyakorlás mellett még javaslom, hogy nézzél videókat arról, hogy a profik, hogy nyomják
2012. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kakao01 ***** válasza:
sokan több mint 10 évet kosaraznak és ,még úgy sem lesznek profik de tesiórai kosarazgatások alapján biztos 2 hónap alatt profi leszel... Ha elmész valami egyesületbe (de nem profi csapathoz mert oda nyilván nem igazolnak le mindenféle jött-mentet) akkor magasságod miatt lehet hogy fognak veled foglalkozni pluszba de így is több év kell a plusz edzésekkel együtt.
2012. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak egy aláírás kell egy szerződéshez, és profi kosaras vagy. A többi lényegtelen...
2012. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18 évesen ez a hajó már elment. a kosárlabda nem csak zsákolásból áll. Hidd el, akármelyik profi játékos tudna zsákolni, csak nem teszik, mert kockázatosabb, hogy nem sikerül. Ezért profik. Te meg ezért nem vagy az.
2012. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ez nem úgy megy, hogy lemegyek a csarnokba, és profi kosaras leszek... Akik ott vannak profi szinten, már nagyon kis kortól kezdve játszanak csapatokban, meg meccselnek, edzenek stb. Ráadásul a magasság nem garancia. Itt ÉVEKRŐL van szó, nem arról, hogy ülök a szobában és eszembe jut, hogy hoppá, magas vagyok, akkor másfél hónap alatt kosaras leszek, pláne élvonalban... Gyermeteg álmodozás.
2012. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Minden lehet, próbáld meg nyugodtan. Az igazsághoz tartozik hogy az esélyed kevés kb 5-10%, de nem veszithetsz semmit.
2012. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én 16 vagykk de 4 éve kosarazok de volt hogy fél évet nem jártam de igy gondolom hogy jo vagyok de lehetek sokkaljobb bátyám nagyon jó kosaras ő miatta kezdtem el de még nem sikerült megverni ha van akaratod és tudsz gyorsan futni jo az álloképességed akkor lehet de a zsákolás nem minden sokkal fontosabb csapatmunka mert ez egy csapat sport amikor egy mecset játszol akkor sokat kel futni nem álhatsz meg mert fáradt vagy futni kell hogy a csapat nyerjen ha akarod akor megy legyen valaki akinél jobb akarsz lenni de egy kis tehetség sem árt én szerintem kaptam a bátyámébol eleget amugy megtanulhatod ha akarod ha mindennap edzel kitalálsz uj cseleket az is jo de ne önzőz mert akkor veled is fognak talán azt kihasználhatod ha fiukkal játszol hogy lány vagy jobban megsérülsz meg ilyesmi engem kértek irányitonak de nem válaltam el mert nem tetszett az edzés módszere a tanárnak amugy hol,merre laksz?
2012. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Végül is profi kosaras lettél vagy inkább a hobbisport mellett döntöttél?
2017. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!