Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek idén ki kapja az...

Szerintetek idén ki kapja az aranylabdát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
andy carroll
2012. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Cr7 az esélyes,mivel elég jól játszik az EB-n. Ha a döntőbe menetel és nyer akkor tutira neki adnám :)
2012. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Andy Carrol?- szerintem eb győztes vagy legalább dobogós kapja/ Messi

CR tényleg megkaphatná, bár én az eb-n a spanyoloknak szurkolok :)

vagy vki spanyol is kaphatná... (kár hogy David Villa most nem játszik)

De nagyon remélem, hogy idén nem Messi kapja.

2012. jún. 26. 08:42
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
remélem nem az a buzeránss faszz kapja meg messi már az 1 is sok volt nem hogy három ne hasonlítsák őt cruyffal!!!
2012. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Attól még, hogy te a büdös életbe nem fogsz kinézni/focizni úgy mint ő, nem kell egyből leb*zizni :) És igen is kapja meg ő az Aranylabdát, mert amennyit tett idén a Madridért, azért bőven megkaphatná!

Mellesleg szerintem még esélyes Casillas, nem gyenge évet tudhat maga mögött, +még Iniesta is, ő is sokat tett a Barcáért, de főleg a válogatottért...Messi pedig szintén esélyes, amit kicsit ellenzek, dehát ez legyen a saját problémám :D

2012. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szalay (előttem 2vel szóló) messire irta a buzeránsos szöveget.

Azt szeretném ha Mata nyerné meg, vagy Meireles(bár utóbbira kicsi az esély)

De szerintem Ronaldo, Iniesta és Casillas között fog eldőlni minden. Esetleg Pirlo beleszólhat. Messi idén semmiképp nem fog kapni, a döntő mérkőzéseken nem mutatott semmit (legutóbbi elclasicó, chelsea elleni 2 meccs).

2012. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és nagyon örülök hogy Ti sem szeretnétek, hogy Messi kapja :)
2012. júl. 15. 20:54
 8/16 alfonz71 válasza:
Szerintem nem Ronaldo kapja mert nem volt nagyon jo ebben az evben Bajnok lett az EB-n 2 meccsen jatszott jol es ennyi . Remelem a Spanyoloktol kapja valaki
2012. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha Casillas kapná vagy Xavi. (de Xavi sajnos most az első 3.-ban sem lesz).

Valószínű Messi fogja kapni, amivel kicsit egyet is értek, kicsit pedig nem.

2012. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) És így most az előző válasz kapcsan eszembe jutott az az év, amikor a vb volt, és, hogy mennyire úgy gondoltam, hogy nem Messi kapja, hanem vki spanyol, mivel hogy vb-n olyan ügyesek volta, mennyire megérdemlik... azért még reménykedek, mert végül is címet védtek+ egy csomó rekordot megdöntöttek :)
2012. júl. 17. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!