Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarországon hogy-hogy nem...

Magyarországon hogy-hogy nem túl elterjedt sport a baseball?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem nagyon jó.
2009. júl. 8. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
nem jött még be a divatba. Ahogy egyre többen jtászák, egyre több lehetőség (pálya, elérhető szabályok, közvetítések,..) lesznek elérhetőek, és így önmagát folyamatosan erősítve terjeszkedik majd. Ahogy az amerikai foci vagy rögbi sem anynira elterjedt, a rodeó sem elterjedt, de mindből már elkezdődött valami. Más országokban pedig ezek elterjedtek, és olyanok nem, amik nálunk igen, pl külföldön többnyire a 3 evezős sport közül az evezés a legelterjedtebb, és a kajak jár leginkább gyerekcipőben még.
2009. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
mert ez amerikai sport. csak ott menő. itt a foci "megy"... milyen nagyszerü focicsapataink vannak...
2009. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
64%
Már 1993-ban sok baseball csapat volt Magyarországon.Rengeteg egyesület van,ahova lehet jelentkezni.A mai napig bajnokságok vannak.Azért,mert nem hallani róla,az nem jelenti azt,hogy kevés,vagy hogy nincs!Csak nem tudnak róla az emberek!Ezen kívül,sokan azért nem szeretik,mert nem értik!
2009. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
72%
Előző vagyok!Te játszol valahol?Vagy inkább csak a tv-ben szoktad megnézni?
2009. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

egyszerű. az elmúlt években, évtizedekben nem építettek pályákat, így az emberek kis túlzással azt sem tudják, eszik-e vagy isszák.

ha nemcsak focipályákkal lennének tele a parkok, hanem lenne településenként legalább 1 baseball-pálya is, sokkal többen szeretnék, játszanák. persze nagyvárosba nemcsak 1 kéne.

nem is hiszem, hogy pl. 25 éve árusítottak volna bárhol is baseball-labdát, így nincs hagyománya sem.

a fiúgyerekek is otthon csak a fociról hallanak, kitől tanulnák el a baseball-t.

2009. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én eddig kb. 4-szer játszottam,de szeretnék rendesen,csapatban is.( Nagyon tetszik ez a sport.) De azzal is megelégednék, ha élőben nézhetnék meccseket. De sajnos nem tudok ilyenekről. Ha valaki tud bármit, legyen szíves, írja már le.

A tv-ben nem szoktam nézni, nincs olyan csatornánk. :(

De ha tudtok olyan filmeket, amiben baseballoznak, annak a címét is leírhatnátok.

Legszívesebben lent játszanék a barátaimmal, de nincs eszközünk hozzá, meg elmagyarázni se tudom nekik, hogy hogy kell játszani. Én is most kezdem kapizsgálni a dolgokat.

(Ezért mennék meccsekre..szóval ha tudtok bármit, írjátok le.)

Köszi

2009. júl. 8. 21:23
 7/9 anonim válasza:
85%
Tegnapi 19:10es vagyok!Merre laksz?Mert a III.kerületben,Szentendrén,XVII.kerületben is vannak egyesületek!Baseball bemutató lesz például 07.18-án Maglódon!Amúgy az egyesületeket,csapatokat a baseball.hu-n megtudod nézni,onnan tovább tudsz lépni,a saját honlapukra.A legtöbbjüknél fel vannak tüntetve a meccs időpontok,helyszínek!És szabályzatot is tudsz onnan letölteni!De nehogy azt hidd,egyszerű szabályok vannak.Ez egy nagyon összetett játék!Úgy könnyebb megtanulni,hogy meccsekre eljársz,és közben,aki ért hozzá,magyarázza a dolgokat.Vagy akár,jelentkezhetsz is csapatnál,játszani!Sok helyen van felvétel!
2009. júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
igen, én is csak ezt tudom ajánlani, [link] !! elérheted az összes magyarországi csapatot
2009. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Óbudai baseball nagyon jó. Jók az edzõk és a társaság. Most épül egy új pálya, jövõ tavaszra már játszani is lehet rajta. Ez lesz a legjobb Magyarországon. A serdülõ csapat most megy az 1-2-3dik helyért. Kis csapat: Óbuda Legionnaires, serdülõ : Óbuda Gladiators . felnõttek: Óbuda Warriors
2012. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!