Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van minden focistának...

Miért van minden focistának barátnője vagy felesége?

Figyelt kérdés
Na ebből kiderült hogy nő vagyok. Csak érdeklődök, mert nekem pl. nincs hosszú kapcsolataim...na meg a focisták nem a karrierükre koncentrálnak vagy inkább családot alapítanak? :))

2012. jún. 29. 16:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%

Smartguy már megint akkora marhaságot mondtál.

A focisták nagyrésze fele annyit se dolgozik a pénzéért mint egy normál ember. Annyi a különbség a kettő között, hogy a fociba ennyivel több pénz van. Ez nem fair, de így van. Ettől még nem jobb emberek ők, csak szerencsések.

Sőt többségük emberileg egy rakás nulla. ez meg is látszik azon, hogyan miként hagyják el a klubjaikat.

Köze nincs a férfiasságnak ehhez.

2012. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Na figyelj csak!Egy focista jó hogy nem "dolgozik"annyit,de már aki nagy szinten nyomja,7-8 éves korától minden nap keményen edz,heti 3-4 edzés és így lesz belőle 19-20 éves korára profi,és megérdemli!Erről ennyit.
2012. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Smartguy86 ***** válasza:
68%

#11 - Ki vagy te, hogy becsméreld más munkáját? Voltál már profi focista? Szerintem te se örülnél, ha valaki lefitymálná életed munkáját azzal, hogy hát az biztos könnyen jött. Kő kemény munka van a sportteljesítmények mögött. Már attól összeszarnád magad, hogy 90 percig a pályán ide-oda futsz. El se tudod képzelni, mennyi lemondással jár a profi sport - pl.: meccsek előtt jóval nincs szex mert rontja a teljesítményt, koránkelés, heti szinte minden nap edzés van hogy napi 2x de lehet többször, gyakori utazás amit nehéz összeegyeztetni a családi élettel, megfelelő táplálkozás és mellette megfelelő edzésterv betartása, plusz ami a hírnévvel jár - doppingvád, zaklatás, pletykák, meg a hozzád hasonló elégedetlenkedők hada.


Szerintem bőven megérdemelt pénz az, amit ők kapnak. Megjegyzem tinédzserkorukban ők se kerestek dollármilliókat. Főleg az olyanok, akik még nálunk is elmaradottabb országban nőttek fel.

2012. jún. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Smartguy86 ***** válasza:
Még annyit megjegyeznék: Ha valaki kevesebbet dolgozik több pénzért (tehát hatékonyabb a munkaképessége), akkor az lenézendő? A kisemberek általában utálják az ilyeneket (illetve munkakerüléssel, lógással gyanúsítják), mert ők sose voltak képesek akár csak belegondolni is abba, hogy nem csak az idejüket adhatják el X pénzért, hanem vannak ennél hatékonyabb pénzkereseti módok is - persze azért tenni kell. Van aki megelégszik az órabérével és nem vállal kockázatot, se felelősséget - van aki meg belemegy a játékba és jól jár. De van aki rosszul jár... A lényeg a döntéskényszer. Aki meg nem tud máshogy dönteni vagy nem mer, az ne döntsön, de akkor ne is nézzen le másokat amiért ők mertek dönteni.
2012. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Naivak vagytok. :DD


Messinek meg 1000 másik nője volt a mostani előtt, szóval ez nem igaz.

2012. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Smartguy86 ***** válasza:

Hogy szemléltessem egy példával: nekem van egy ismerősöm, már idős férfi, valaha sikeres focista volt, sok helyre utazott, rengeteg meccse volt. Egész fiatalkorától edzett, focista akart lenni, tudta hogy így dönt. Majd a csúcs felé tartó úton szenvedett egy csúnya sérülést, ami miatt abba kellett hagynia a focista karrierjét. Ott volt profiként, de nulla végzettséggel, érettségije volt. Mit tehetett volna? Magába roskad, hogy most mit fog csinálni? Gyárban dolgozni? Hát nem ijedt meg, mostanra boldog családos ember, minden nap dolgozik normális munkahelyen.


Ennyit arról, hogy milyen döntéseket kell meghozniuk a sportolóknak. A saját élete a tét, és ha vállalja a kockázatot, akkor lehet, hogy a reflektorfényből az utcára kerül... Ezt hívják elhivatottságnak.

2012. jún. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Smartguy86 ***** válasza:
60%
#16 - Ez ám az érveléstechnika, öcsém :D
2012. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
61%

legyen a nicked inkább shitguy, mert csak ez ömlik a szádból.

korán kelnek? miért ki nem?

nincs szex? azt te csak hiszed, a legtöbb klubnál nincs ilyen kikötés, egyedül a válogatott tornákon szokott ilyen lenni. De ott se minden válogatottnál. És főleg azért nincs mert ez az állítás hamis.

Lásd olimpia, minden olimpia után arról lehet olvasni hogy az olimpikon mennyi óvszert használtak el, milyeneket buliztak stb. Mégis sorra döntik meg a világrekordokat.


és te miért becsmérelsz másokat és miért nézed le azokat akik két kezi munkával keresnek?

Úgy állítod be őket mintha egyedül álló teljesítményt csinálnának. Közbe a legtöbb sportoló, legyen az kajakos, vizilabdázó, maratonfutó többet edz a sikerért mint egy focista.

Nézd meg banántellit. Edzéseken szórakozik, lazsál mégis milliókat keres mert szerencsés. megnevelni se lehet mert az edzői (élen mancinivel) még a s*ggét is kinyalják mert tehetséges.

Ilyeneket mikor látsz egy futótól, hogy az edzés alatt hülyéskedik inkább és nem edz. Sokkal többet tesznek a sikerért mások mégse keresnek annyit mert a fociban van a zsé.

Az a focisták szerencséje, hogy tehetségesek és ennyi pénzt kapnak érte.

Semmivel nem jobbak egy átlagembernél és többet se dolgoznak.


semmit nem tudsz a sportolókról, mégis okoskodsz.

2012. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Smartguy86 ***** válasza:
60%

A szex dolgot nem csak kitaláltam, sportolók mondták. Az meg, hogy az olimpia után miről olvasni, ki tudja, hogy a verseny előtt szexelt-e, vagy utána. Szerintem inkább utána.


Ha olyan jó a foci akkor miért nem lesz mindenki focista? Végülis abban van a zsé... Aki nem élvezi azt, amit csinál, az jobb, ha abbahagyja. Legyen az futó, kajakos, vagy robotoló hétköznapi munkás.


Jut eszembe: nem néztem le senkit azért, mert dolgozik. Azért nézem le az embereket, ha ők másokat lenéznek/becsmérelnek/indok nélkül szidalmaznak azért, mert többet keres, ügyesebb, okosabb, stb. Azokat valahogy nem tudom megbecsülni...

2012. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hagyd Smartguy,úgy is csak a ratyi BMX mellett döntenek..-.-
2012. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!