Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért baj az hogy lány létemre...

Miért baj az hogy lány létemre imádom a focit?

Figyelt kérdés
és nem vagyok beképzelt de értelmes szurkoló vagyok és nem divatrdukker...
2012. júl. 3. 13:45
 1/4 dirtboy ***** válasza:
kimondta hogy baj?
2012. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj. Én alapból nem vagyok oda a fociért, az EB-t viszont mindig figyelemmel kísérem, most is eljártam meccset nézni, pedig sokszor egyedül kellett, mert nem volt kivel. És bár tény, hogy pasik voltak ott többségben, azért lányokat is láttam bőven, nemcsak a pasijukkal, hanem úgy ahogy én voltam, egyedül is. Egyre több lány szereti a focit, nincs ezzel semmi gond. A baj akkor van, amikor baromira nem érdekli, csak azért megy a pasival, hogy addig is a nyakán lóghasson, és még be is magyarázza magának, hogy érdekli a foci, pedig nem.
2012. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a focit és nem vagyok divatdrukker.Követtem az EB-t is.A lány ismerőseim közül egy párnak ez nem tetszik,nem tudom mi a baj vele.Ők még sportolni sem sportolnak...
2012. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem baj. Hódít a feminizmus, egyre több férfias helyen mutatkoznak meg a nők. Maximum pár hímegyed tekintélyén esik csorba, akik a focit eddig férfiprivilégiumként fogták fel. Én személy szerint inkább veszélyesnek ítélném meg, mert a sok alkoholtól bűzölgő rosszéletű szurkoló is elidegeníthetetlen tartozéka egy-egy focimeccsnek...
2012. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!