Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány létemre 42 cm-es a...

Lány létemre 42 cm-es a vádlim :S Hogy tudnék lefaragni belőle?

Figyelt kérdés

174/69kg vagyok, 21 éves. van feleslegem a fenekemen és a combomon, ezért diétázom, és eljárok futni. a vádlimon nincs zsír, az egész izom, mert 10 éve röplabdázom és futok. de nagyon rondán néz ki, főleg most, hogy a combomból már fogytam.

Nem akarok leállni a sporttal, mert akkor megint elhíznék. Mit tudnék vele kezdeni?


2011. jan. 31. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éve sportolsz, és el vagy hízva? ezt így most hogy?
2011. jan. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ma 01:54-es: Nem értesz magyarul? A kérdezö NINCS elhizva, csak vastag a vádlija - azaz túl izmos. Viszont a sportot sem akarja abbahagyni, mert attól fél, hogy AKKOR hizni fog.
2011. jan. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"a vádlimon nincs zsír, az egész izom, mert 10 éve röplabdázom és futok"


- Ha ebből egyiket sem akarod feladni, akkor egyet lehet; gipszeltesd be. Most komolyan, más megoldás nincs, ha tényleg mind izom.

2011. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok elhízva, egy kevés felesleg van a fenekemen. de ez gondolom genetika, mert a családban mindenki ide hízik, nem is kicsit. és azért van, mert hiába sportolok, mikor felkerültem egyetemre, egy darabig nem volt kedvem főzni, és összeettem minden sz.rt, jóhogy feljött 1-2 kg.

ezek szerint akkor nincs remény... :(

2011. jan. 31. 08:08
 5/12 anonim válasza:
Egyél egy kicsit kevesebbet.
2011. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akoris b+ milyen sportoló az, akinek felesleg van a fenekén? most néztem a kéziseket, hát egyiknek se volt.
2011. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
"sajna" izomből nem fogsz tudni leadni o.O
2011. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
de ha ez segít, sztem biztos jól néz ki a vádlid ;)
2011. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is. :)

Nagyon a gizda lányok szomorkodnak a gizda vádlijuk miatt, a szép, izmos vádlijú, sportos lányok meg szomorkodnak, mert izmos, nagyon rosszul van ez így.

Abból az izomból nem fogsz tudni leadni, sehogy. Ha sokat nyújtasz vádlira, egy kicsit, tényleg egy egészen kicsit formásabb, keskenyebb lesz, de tényleg csak egy kicsit.

Örülj, hogy izmos a lábad, biztos vagyok benne, hogy nagyon vonzó vagy!

2011. febr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy előttem is írták: inkább örülj ennek! Most hirtelen nem tudom elképzelni, hogy mennyi az a 42 centi, de inkább legyen (maradjon) izmos vádlid, mint legyen löttyedt hasad! Esetleg azon tudsz változtatni, ha aránytalannak érzed, hogy máshova is próbálsz izmosodni. És hidd el, egyetem után meg az ember még jobban eltunyul.
2011. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!