Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért fikázza mindenki Balotel...

Miért fikázza mindenki Balotellit?

Figyelt kérdés
Egész facebook Balotellit gúnyoló képekről szól! Nem értem! Mit csinált?
2012. júl. 3. 20:10
 1/8 Zakathol ***** válasza:
Én nem fikázásnak tartom, hanem csak viccelődésnek. A kép olyan, amiből egy rakás vicces dolgot ki lehet hozni, és ez nem Balotelli személyének szól szerintem. Nem kell túlmisztifikálni...
2012. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor chuck norrisról csinksdjgnouhzgfbrifdsuhapégtojfhéoishdfiéajgoéiságfsáfjafgsdg



Najó, amikor chuck norrisról csinálnak ilyen képeket azt sem fikázás képp teszik, hanem mert vicces, és röhögjenek rajta. Viszont én akkor vagyok kiakadva, amikor a származása/bőrszíne miatt szidják. Mit tehet ő róla??????

2012. júl. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, akkor rosszul fogalmaztam nem fikázzák csak vicces képek jelennek meg róla mindenhol,de miért? Miért pont róla?
2012. júl. 3. 20:23
 4/8 dirtboy ***** válasza:

a pályán ráfeszített az izmaira ennyi.

ez a kép látható,ezt alakítgatják át.

2012. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Balotelli nagyon jó focista, de nem jobban szocializált, mint Magilla Gorilla. A pályán polót letépkedni, vesztes meccs után sértődötten az öltözőbe rohanni szerintem nem érett sportemberhez méltó viselkedés.
2012. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A magatartása, meg a balhéi miatt nem volt egy közkedvelt figura korábban sem. Az olaszok sem kedvelték a németek elleni dupláig.
2012. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9gag-ről indult, azért mert azt mondta, hogy ő nem örül a gólnak, hiszen ez a munkája. A postás se örül, ha kivisz egy levelet. No, ez a kép egy gól után jött létre...:)
2012. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha a feszítős képre gondolsz azért mert k*rva vicces dolgokat lehet belőle kihozni :D

magát az embert azért kritizálják mert egy idióta, nem tiszteli az edzőt és a csapattársait, dartsszal dobálta az ifistákat, beszólogat az edzőnek, többször is verekedett az edzéseken, e melett sík h*lye, nem tudott felvenni egy megkülönböztető mezt, egy barátságos meccsen 1 méterről szinte üres kapura megfordult, hogy besarkallja a labdát de kihagyta és még ő volt felháborodva amiért lecserélték, évekig Inter játékos volt, erre Milan mezben pózol, nyilatkozataiban azt hangoztatja hogy már jobb mint Ronaldo és Messi, iszonyú nagyképű, egy Manchester United ellenni meccsen Why Always Me pólóban pózolt, tehát Miért mindig én? - állt a pólón - úgy hogy előtte lőtt vagy 4 gólt abban a PL szezonban....

nagyvonalakban ennyi.......

2012. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!