Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Liverpoolban van magyar...

DownDownDown kérdése:

Liverpoolban van magyar nyelvű iskola?

Figyelt kérdés
Vagy valahol a közelében,ahová megy közvetlen busz.És Liverpoolban hány focicsapat van?És a Liverpool FC juniorjába milyen nehéz bekerülni?:D 14/F

2012. júl. 4. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallod,azért tényleg komolyan gondolod?A nagycsapat most a szutyok időszakát éli,de az utánpótlás mindig is nagyon erős volt,és most is az,nagy tehetségek kerülnek ki onnan,nézd csak meg Rahem Sterlinget.Én nem akarlak eltántorítani,de elég nehéz lesz.De azért sok sikert!:)
2012. júl. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Először is köszi a válaszod,engem leginkább az érdekelne hogy van-e ott magyar nyelven tanító iskola,bár akkor a téma rossz.Egyébként igen,tudom hogy a szint ott elég magas,Sterlinget látva ő még nagy sztár lesz,csak azért kérdeztem mert ha lehet elköltözünk külföldre csak oda mennék a csapat miatt :D Egyébként most hívtak U15 NB1-es csapathoz focizni,tehát azért reményem még van hogy elérjek egy NB1-et :D azért köszi a válaszod :)
2012. júl. 5. 03:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ha Angliába élhetnék(ismét) akkor biztos,hogy elkezdenék focizni én is a helyi csapatnál,még ha II.osztályú vagy ha III.osztályú lenne is.Egyébként én rendes általános suliba jártam ott,magyar nyelvű iskolák nem nagyon vannak!:)
2012. júl. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát igen,én is 100% hogy fociznék,meg hogy megvenném az éves bérletet a Liverpool meccsekre :D Velem csak az a baj,hogy most megyek 8.-ba és eddig németet tanultam,és csak 9.-től kell 2. nyelvet választanom.
2012. júl. 6. 03:47
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 Sterling?


Teljesen átlagos játékos, nem kiemelkedő.

2023. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!