Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen címen találhatom meg a...

Milyen címen találhatom meg a neten a Fradi rajongói boltját? Eddig nem találtam semmi hozzá fűződő oldalt sem! :/

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 10:25
 1/4 anonim válasza:

Olybá tűnik, hiába cikkeztek róla, nincs online áruházuk. Ha a google és az ftc.hu sem tud róla semmit, akkor nem létezik, avagy annyira eldugták, hogy megérdemlik, hogy ne találja meg senki.

www.ftcshop.hu linket találtam egy 2002-es cikk hozzászólásai között, de az már nem él.

2009. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


rossz helyen kerested! :)

2009. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az első linken hiába vannak zöld-fehér cuccok, celtic futball club van ráhímezve, ergo ezek nem fradis cuccok.

A második link meg egy cikk ugyan a bolt fizikai helyéről, de a kérdező weboldalt keresett.

Ezeket én is megtaláltam, csak nem válaszok a kérdésre :)

2009. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első címen majd július 15-től lesznek fenn cuccok épp most fejlesztik ott a tetején lehet is látni a Fradi címert (remélem észre lehetett venni hogy nem a celticre gondoltam)


a második és a harmadik cím a shophoz fűződő oldal :)


saját honlapja még nincs de a fradidrukkeren egy külön topic van nyitva az üzeltnek képekkel és árakkal

14:14es voltam

2009. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!