Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mostanában sokat vagyok...

Mostanában sokat vagyok sérült! Többi lent, kérem olvassák végig. Főleg az ágyékom fáj. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
focizok és mostanában sokat vagyok sérült:Először meghúztam a hátamat,ráestem a lépcsőkre a farcsontommal,meghúztam mindkét ágyékomat-ezt,ínhúzódás ami még most is tart és közben-közben még voltak kisebb sérüléseim.....ezt mind 1 szezonban szedtem össze.Az edzőm azt mondta hogy menjek el fogorvoshoz,lehet hogy bevan gyulladva a fogam és az nyom 1 ideget ami ilyen sok sérülést okoz.Az ágyékomat még most is érzem,mi lenn rá jó?Egyszer már úgy éreztem hogy elmúlt ezért kimentem a pályára és jó volt....Jártam ki pályára folyamatosan és megint elkezdtem érezni a fájdamat.A másik ágyékom az már egész jó de ezzel nem tudom hogy mi tévő legyek.Már kezdődnek az eddzések is,lassan már meccsek is lesznek.KÉREM SEGÍTSENEK HA TUDNAK!!!!!!

2012. júl. 12. 12:31
 1/2 anonim válasza:

Pihentessed szerintem.

Én is most vagyok túl egy sérülésen.

2012. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de még meddig?Ha kimegyek eddzésre akkor jó,másnapra elkezd fájni.3ik napra már megint jó.Nemtudom mi tévő legyek.Nemtudom hogy mi jó rá......Ha pihentetem vagy ha néha kijárok eddzeni.
2012. júl. 13. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!