Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egész idáig erről álmodoztam...

Egész idáig erről álmodoztam de most félek micsináljak?

Figyelt kérdés

sziasztok. vééééééégre van egy csapat ahová beférek és várnak is oda. eddig csapatba nem csak edzésekre jártam mer vagy túl fiatal voltam vagy voltak elegen. de most nem merek elmenni hétfőn lesz az első edzés és nem tudom micsináljak. egész kiskoromban arról álmodoztam hogy majd bekerülök egy nagy csapatba és ott én leszek a kiraly. de most valahogy félek. :/ talán attól hogy valamit elrontok. kihagyok vagy bármi ilyesmi. nemisértem minek raktam ki ezt. nincs is kérdés. de jó hogy elmondhatom vkinek.azért írhattok tanácsot.

köszi. :(

retard takrod



2012. júl. 21. 19:24
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne érdekeljen mások véleménye és ennyi
2012. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy kaptál egy lehetőséget az élettől, hogy igazi sportoló legyél. Próbálj meg felszabadultan, a saját tudásodból játszani, de élvezd! Ne csinálj semmi felesleges plusz dolgot, mert azt tényleg el lehet rontani. Csinálgasd először a kötelezőket, majd ha szereztél barátokat, beilleszkedtél, akkor mehetnek a bonyolultabb dolgok, mert ha már beilleszkedtél, akkor biztos nem fognak rád két kézzel mutogatni ha elrontasz valamit, maximum röhögnek egyet veled együtt. Egyébként fociról van szó igaz?
2012. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

foci igen. :)

köszi. elmentem edzésre. :D nagyon zsííír. köszi a támogatás és a tanácsokat. :DD

2012. júl. 23. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nehéz? Hosszú, milyen feladatok voltak? Fárasztó?
2012. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!