Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabdában egy Small...

Kosárlabdában egy Small Forwardnak (bedobónak) mire kell edzenie?

Figyelt kérdés
Dobáson kívül van más amit gyakorolnia kell egy Small Forwardnak? Fizikailag mire kell edzeni? :)

2012. júl. 27. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
jókérdés (bocsi csak engem is érdekel:D)
2012. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) Én azzal próbálkozom,hogy nézek pár videót Kevin Durantről vagy LeBron Jamesről és ebből hátha el tudok lesni valamit,mert ők is ezen a poszton játszanak és nagyon jól teljesítenek. Ha találsz valami jót,küldj linket légy szíves,én is küldök neked ha szeretnéd :) Köszönöm
2012. júl. 28. 22:19
 3/8 anonim válasza:
Természetesen fizikailag is a "toppon" kell lenned ahhoz, hogy jól menjenek a dobások(meccs közben). Vádlira, combra, hasra és vállra ajánlott erősebb edzés.
2012. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Sokat segítettél! :) Te is Small Forward vagy?
2012. júl. 29. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:

[link] itt vannak elég érdekesek, pl. post playek, ziccerek, pontos foul shooting(ez gondolom a +1ek kiharcolását jelenti)


de nagyon fontos hogy jól védekezz és ugorj(ehhez nem ártanak ugye a lábizom felpakolása) és ahogy én látom az nbaben ez az a poszt ahol a testi erő már fontos(de legalább ugyanennyire számít a gyorsaság és a jó dobótechnika is- Lsd durantula, 'bron:D )

2012. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket is és a szöveget is! :)
2012. júl. 29. 23:53
 7/8 BasketBoy válasza:

Dobáson kívül a magabiztos labdavezetésre, robbanékonyságra,

csapatjátékra. Fizikailag meg karra, combra, vádlira és hátra kell erősíteni. Ha az megvan utána jöhetnek a technikák (érdemes ellesni néhány NBA-s játékostól)

és az éles helyzetek. Ha a az egész teljesen összeáll,

akkor 100%-os minden. :)

2012. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. aug. 9. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!