Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a Fradi-szur...

Mi a véleményetek a Fradi-szurkolók vandál viselkedéséről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

az hogy, sikerült lejáratni az országot...

elég szomorú, hogy egy külföldi neves csapat ilyen tapasztalatokat szerzett Magyarországról, néhány idiótának köszönhetően :(

2009. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
75%

Helló!

Én személy szerint Ferencvárosi szurkoló vagyok...és kint voltam egy pár meccsen, de soha nem mentem oda a tömeggel ütni a rendőröket, vagy az Újpest szurkolóit...sőt még UTE meccsen is voltam amikor nem a Fradi ellen játszott, és nekik drukkoltam, mert akkor még talán ők is jól játszottak...kb 10 éve...

és csak annyit akartam ezze, hogy mi a pcsának kell agyonverni egymást, hogyha kikap, vagy csak ha nem nyer a csapatunk...?

Értelmetlen hülyeség ezért esetleg börtönbe jutni...

A világra nézve viszont, nagyon nagy szégyen ez a Magyar társadalomra nézve.

üdv

2009. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyet értek az előttem válaszoló szurkolóval. Azok akik balhéznak nem a fociért mennek drukkolni. Az csak egy ok a balhéra. Nekik már régen nem a sport a lényeg. Az ilyeneket ki kellene közösíteniük az igazi drukkereknek. Valahogy meg kellene akadályozni, hogy elfajuljanak a dolgok.
2009. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen nevetséges. Úgy viselkednek, mint valami primitív állatok. Tényleg lassan már ki sem lehet menni oda vendég szurkolóként, még egy barátságos meccsen sem, mert félek, nehogy összeverjenek.
2009. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Szégyen. És ebben nem az a legnagyobb botrány, hogy valakik verekedtek, mert ilyen volt már, hanem az, hogy senki nem védte meg a szerencsétlen megtámadottakat, se a biztonságiak, se a rendőrök. Na ezt nem értik Németországban, meg sehol. Ja, és ismét tovább nőttek a budapesti olimpia esélyei...
2009. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
én ilyen helyzetekben érzem azt hogy egyre jobban szégyellem hogy magyar vagyok... :/
2009. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nagyon lejáratták az országot. Ki kellene zárni őket az nb 1-ből. Mi lesz a többi magyar mérkőzésen? Még csak most indul a bajnokság mit várhatnak a többi csapat szurkolói? Rettegnünk kell? Ki állítja meg őket?
2009. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet azért sok mindenki elfelejt: NEM a Fradi csapat hibája hogy a "szurkolók" így viselkednek.
2009. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért a csapatot büntetnék a szurkolók miatt? A verekedő szurkolókat kellene kitiltani.
2009. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

A mai korszerű technikai eszközökkel, gyerekjáték lenne a renitens szurkolók kiszűrése, csak akarat kellene hozzá.

Akkor van baj, ha a bűnöző elemek a biztonsági emberek is, mert ők a bűnözöket védik meg a normális szurkolók haragjától.

A TV-nek olyan korszerű nagyfelbontású kamerái vannak, hogy egy renitenskedőnek szinte még a DNS-ét is meg lehetne vele állapítani.

Minden csupán akarat kérdése.

2009. júl. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!