Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért ítélik el a női focit...

Miért ítélik el a női focit (a legtöbben! )?

Figyelt kérdés

Pedig a csapatunk már tett le eredményeket az asztalra.

És ez nem csak a mi csapatunkra vonatkozik.

13/L



2012. júl. 29. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem itélem el,de azért szokták mert az állitólag férfias sport(hát ezt egyébként kétlem látva a sok primadonnát a mai fociban)
2012. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amiért a férfit is.
2012. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el de nem női sportnak tartom,inkább kézilabda lányoknak szerintem.Ja és a kézilabdát sem tartom valami férfias sportnak...
2012. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csak azèrt nem , mert valószinü nem kézilabdàztál még úgy Isten igazából!(en is így gondoltam)de elárulom az egyáltalán nem lányos sport( sôt) .A foci inkább való lányoknak!
2012. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én nem ítélem el, sőt! :) Volt focista osztálytársnőm, láttam rajta, hogy mennyivel keményebb a női foci, mint a világhíres férfiak nyavalygása.
2012. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pjotr36 de szoktam néha hülyeségből kézilabdázni de az a mozgás meg az a felugrás te jó ég..Azért lányok seggét szívesebben nézem a levegőben :)
2012. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem a látványról beszéltem.
2012. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
azért mert lányok játsszák. ezért se szeretem a barcát.
2012. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

a férfi focistáknál a durvulás esetleg odalépés, vállal, meg ilyenek, a női fociban pedig általánosság a hajhúzás, karmolás, sőőt, harapás se egyedi eset... ezekből gondolom, hogy komolytalannak látják.

Én nem ítélem el a női focit, de ez tényleg inkább férfiasabb sport. De ahogy a jégtáncban is van férfi, fociban is lehet női

2012. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hegy te milyen női focit láttál, de én sosem láttam olyat, hogy harapnának meg ilyenek. És én magam sem szoktam, pedig sok meccsem volt már.

És biztosíthatlak, hogy én is rendszeresen oda szoktam lépni.

De, amúgy köszi, hogy megírtad a véleményed.

Egy kicsit közelebb jutottam ahhoz, hogy miért ítélik el a női focit.

2012. júl. 30. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!