Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért szeretik manapság ilyen...

Miért szeretik manapság ilyen kevesen a teniszt? És miért hiszik a legtöbben azt, hogy ez nem is megerőltető, nehéz sport?

Figyelt kérdés
Bárkivel erről beszélek, vagy nem érdekli, vagy még ki is nevet, hogy én teniszezek. Ti mit gondoltok?
2010. aug. 2. 12:47
 1/7 anonim válasza:
56%
Én szeretem a teniszt és zívesen járnék is, de nincs rá pénzem. =(
2010. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
"szívesen"
2010. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettem, de a multkor úgy 1 hónapja néztem a salakos bajnokságot vagy mit, ahol Nadal játszott egy másik csávóval aki szintén jól játszott. Nagyon tetszett, szivesen járnék énis, csak nincs kivel, nemis tudok, és az anyagiak se olyanok :D
2010. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
En sem teniszeztem mar 1 eve. Mert sok az olyan gekkoagyu aki szerint ez noi sport .oO
2010. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy roppant megerőltető tud lenni egy teniszmeccs.

Ismerek két oktatót is.Nekem az nem tetszik benne-legalábbis az ismerőseimen-,hogy az egyik karjuk szuper izmos,szálkás,eres,a másik meg kb fele akkorra és akkor még nem láttam a váll és hátizmaik egyoldali túl fejlettségét.Mint testépítő,nálam a szimmetrián van a hangsúly.

2010. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elismerem, hogy megerőltető sport, de szerintem nagyon bugyuta, és semmi értelme nincsen. Az pedig tényleg csúnya tud lenni, hogy nem szimmetrikus a két oldala egy embernek. Emellett semmi bajom nincs vele, csak amikor mindkét sport csatornán teniszt látok, akkor mindig káromkodom egy sort.
2010. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tenisz az férfi és női sport!Mindkettő nem játszhatja!és engem is nagyon érdekel és már 4 éve rendszeresen teniszezek!Azért szeretik ilyen kevesen mert nagyon sokan felvettek svájci frank alapú hitelt és most nem futja nekik teniszre:D
2011. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!