Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi alapján döntöttél?

Mi alapján döntöttél?

Figyelt kérdés
A kérdésem az,hogy mi alapján döntöttél,hogy melyik focicsapat lesz a kedvenced? Csak azért kérdem,mert engem soha nem érdekelt a foci és nem is köt le. Mindig is az volt a véleményem,hogy sok idióta kerget egy labdát és miután utolérte megint belerúg. Na meg a drukkerek erőfitoktatása sem szerettette meg velem a focit. Mert mit láttam a tv-ben,olvastam az újságban,hogy sok hisztiző drukker tőr,zúz vagy egymással verekednek és egymásra mutogatnak mint az ovodában,hogy te kezdted a verekedést nem én. Szóval nem igazán értem hogyan lehet valakiből drukker,szurkoló. A csapat színe,neve miatt mert az tetszik? Estetleg mert egyszerűen jók és azért? Mert minden futballcsapat jók a maguk módján. Szeretném megérteni miért jó drukkernek lenni. Próbálj meggyőzni miért jó a foci,a vele járó verekedés,rongálás,hiszti.
2012. aug. 2. 22:39
 1/2 anonim válasza:

Hát magyar viszonylatban szerintem legtöbbünk úgy dönt, hogy melyik város az otthona, vagy melyik található közel hozzá.Vagyis nálam ez így van :)

Az angoloknálvolt egy kedvenc csapatom , a Wigan nem túl híres, vagy neves, de nagyon tudtak küzdeni és ezt bírtam bennük. Valahogy sose ment nekik a játék , de a nagycsapatok ellen mindíg összekapták magukat, nem egyszer bravúrral megverve egy jóval esélyesebb csapatot. Szóval ezt bírtam bennük.

Amúgy meg rossz oldalról közelíted meg a dolgot. A foci nem erről szól,és a vele járó szurkolás sem. Egyszerűen jó érzés , van egy olyan feledhetetlen élménye hangulata egy mérközésnek, hogy azt nem lehet überelni. Nagyon szeretem a válogatott meccseket legyen az kézi, foci , vagy akármi mert olyankor úgy érzemhogy mindenki aki magyar egy oldalon áll, és szurkol a csapatért. Ezt érezni kell, menny ki egy meccsre, nemkell itt senkitse győzködni. Ez egy érzés,méghozzá a futball szeretete.

2012. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előszőr is nem kell mindent elhinni amit az ujság leír,vagy amit a hírekben mondanak.Én az alapján döntöttem ha lehet így mondani ahogy neveltek,apám Fradista,szóval alap volt hogy én is az leszek.Annak nevelt,amikor meccs volt,vagy kivitt,vagy együtt néztük a tv-ben.Nézzél ki egyszer egy meccsre,és vagy magával ragad a hangulat,vagy nem.
2012. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!