Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik csoportból...

Szerintetek melyik csoportból ki fog továbbjutni a Bajnokok Ligájában? Egy kis szövegben indokoljátok is meg

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 12:16
 1/4 anonim válasza:

A csoport:

Porto, szerintem, kicsi az esély, hogy a Kijev és a Zágráb meglepetést okozzon, és a PSG, aminek csak meg kell nézni az igazolásait, az mindent elmond, ha ez a PSG nem jut tovább a csoportból, akkor másik sem fog.


B csoport:

Szerintem akármilyen gyenge is a mostani Arsenal, összeszedi magát és továbbjut, ez szokás náluk, aztán a Schalkére tippelnék még, erős csapat. Mondjuk a Montpellier sem gyenge, de én inkább a Schalkére tenném a voksot. Olimpiakosz meg nem hinném, hogy nagy meglepetést fog okozni, habár ki tudja.

(Tudom, hogy most jönni fog az oltás sokaktól, hogy de hisz a Montpellier bajnok csapat volt, hát elhiszem, de szerintem a Schalke 'meglepetést' fog okozni.)


C csoport:

Milannál gondok vannak (pénz+leléptek klasszisok), úgyhogy merem azt mondani, hogy a Malaga és a Zenit jut tovább.


D csoport:

Húha, kő kemény csoport, talán a legnehezebb az összes közül.

Szerintem a Real és a City fog továbbjutni, de könnyen lehet, hogy valamelyiket kiszorítja a Dortmund.


E csoport:

Chelsea, ilyen csapattal ilyen csoportban elég nagy szégyen lenne nekik, hogyha nem jutnának tovább.

A második csapat pedig a Juventus, egyszerűen azért, mert remek csapat.


F csoport:

Bayern tuti, Valenciában is biztos vagyok.


G csoport:

Hát a Bársza biztos, és szerintem a Szpartak Moszkva lesz a másik.


H csoport:

United és a Galatasaray. Szerintem nem kell különösebben indokolni, hogy miért.

2012. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az 1. válaszadóval, 2 kivételtől eltekintve:

A Milan akármennyire sem fénykorát éli,azért a csoportból illik továbbjutnia,főleg,hogy nem egy túl nehéz csoportba került, valamint a "mi" csoportunkból egyáltalán nem venném biztosra a "lokomotív london" csoport elsőségét, ebben megerősített az Atlético elleni súlyos, megalázó vereségük is. :)

Hiába ők a címvédők, 1 részt látható,hogy noha tele vannak klasszisokkal,kissé fogalmatlanok a pályán,talán azért mert Di Matteo, 1 régivágású olasz, és a Catenaccio-n kívül nem nagyon van más muníciója, illetve a Juve mint olasz rekordbajnok,állandóan hasonló focit játszó olasz kis és középcsapatokkal szembesül a bajnokságban, ergo ez a fajta bunker focit nem okozhat nekünk gondot.

Talán a lehető legkönnyebb csoportba kerültünk, a Chelseanél talán csak az Arsenal, esetleg a Porto lett volna "kedvezőbb" ellenfél az 1. kalapból.

Nem mondom,hogy fix a Juventus csoportelsősége,de legalább ugyanakkora esély van erre,mint a Chelseanek.

Forza Juve !

2012. szept. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csoport:


Porto biztos továbbjut, először is mert nekik mindig megy a szekér Portugáliában és a Bajnokok Ligájában is. A Dinamo Kijev most gyengus, és nincsenek is formában, a PSG pedig erősödött, és tavaly is 2.-ok lettek a bajnokságban. Zagrebről nem tudok sokat, csak annyit, hogy egyeduralkodók hazájukban.


Tj: Porto, PSG


B csoport:


Arsenal első hely. Schalke gyenge mint a szellő, Olympiakoszról nem tudok nyilatkozni, Montpelliernek pedig nincsenek nemzetközi tapasztalatai.


Tj: Arsenal, Olympiakosz


C csoport:

Milan biztos továbbjutás, mert pénzügyi és belső gondok vannak, nem sikerbeli, Anderlecht biztos kiesés.

Zenit és Málaga között fog eldőlni a 2. és a 3. hely, szerintem a Zenit megy tovább, több tapasztalattal rendelkezik nemzetközileg.


Tj: Milan, Zenit.


D csoport:


Egy szerencsétlen csoport, hisz egyszerre egy helyen a spanyol, angol, holland és német bajnok. A Real most összeszokottabb, mint a City, de attól még simán borsot törhet a Real orra alá. Ajax gyenge, Dortmund "újonc".


Tj: Manchester City, Real Madrid


E csoport:


Nordsjaelland utolsó hely. Chelsea kínkeservesen továbbjut, Juve oda vissza veri a Shakhtart.


Tj: Juventus, Chelsea (vagy Juve Shakhtar, itt nem tudok dönteni.)


F csoport:


Lille gyenge mint a harmat, Bate Boriszovnak pedig nagy falat a bajor és a valanciai gárda. Bajorok megelőzik a valenciát, hisz jobb formában vannak, sikeresebbek és tapasztaltabbak. Ja és mert ott a német győzni akarás.


Tj: Bayern München, Valncia


G:


A Barca megint megvette az UEFA-t. Első hely, 6 meccsből 6 győzelem (vagy 5). Celtic tapasztalatlan, Benfica gyenge. Szpartak Moszkva otthon mindenkit legyőz. (vagy csak a Barcát nem.)


Tj: Barcelona, Szpartak Moszkva.


H csoport:


Manchester United simán első helyen. Braga tapasztalatlan, Cluj sikertelen.


Tj: Manchester United, Galatasaray

2012. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem:

A csoport: Porto-PSG-Kijev hármas közül mindhárom csapatnak van esélye a továbbjutásra, szerintem az első a Porto lesz, a második pedig a PSG, harmadik Kijev, de mint mondtam, a Kijevnek is lehet esélye. A Dinamo Zagreb szerintem 4. lesz.


B csoport: Itt akárki továbbjuthat szerintem, de mégis a Schalke-t és az Arsenal-t tartom esélyesebbnek, de a másik két csapat is továbbjuthat. Szerintem 1.Arsenal 2. Schalke 3.Olimpiakosz vagy Montpellier


C csoport: Itt is kiegyenlített harc lesz, az Anderlecht szerintem csak a 4. lesz, a Milan eddig is nagyon erős volt, a Malaga is kezd erősödni, a Zenit pedig jó játékosokat igazolt. Szerintem 1.Milan vagy Zenit 2.Milan vagy Zenit 3.Malaga, de a Malaga sem esélytelen a továbbjutásra


D csoport: Örülnék, ha kiesne a Real, nem szeretem a Realt, ennek ellenére szerintem továbbjutnak, de csak 2. helyen, a City után, harmadik pedig a Dortmund lesz.


E csoport: Remélem, hogy a Chelsea kiesik, de erre sincs sok esély, szerintem 2.-ak lesznek, Juve első, Sahtar harmadik. De hátha a Sahtar lesz a második, a Chelsea pedig harmadik.


F csoport: Bayern továbbjut, Bate utolsó lesz, a Lille és a Valencia között pedig nagy csata lesz a 2. helyért, de szerintem a Valencia nyeri a csatát, és a Lille csak a 3. lesz.


G csoport: A Barcelona remélem, hogy 1. lesz, és ez nagyon valószínű is. Második helyre én a Benfica-t vagy a Celtic-et várom, szerintem a Celtic lesz a 2., Benfica 3. és Szpartak a 4.


H csoport: Szerintem 1. lesz a United, 2. helyre pedig mindhárom csapat esélyes. Én, mivel erdélyi vagyok, a Kolozsvári CFR-nek szurkolok, és szerintem, most nagyon erős a csapat, sikerülhet a 2. helyezés, bár erre nincs sok esély, szerintem mégis sikerülni fog, 3. Galatasaray, 4. Braga

2012. szept. 4. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!