Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek sikerülhet?

Szerintetek sikerülhet?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok.Egy NB1-es csapatban játszom (foci).Nem vagyok alap ember és mostanában sokat voltam sérült. Szerintetek van rá esély, hogy profi labdarúgó legyek a magyar első osztályban vagy bármely másikban? Ha most nagyon a focira koncentrálok és szorgalmasan gyakorlok összejöhet? 6 éves korom óta focizom.

2012. szept. 2. 19:13
 1/8 anonim válasza:
ez csak tőled függ. ha van tehetség és kitartás benned akkor igen, gyurj egy posztra ami a kedvenced és a legjobb vagy benne, régen meg most is van sok tehetséges ember nem játszhatott eleget mert nemvolt rá lehetősége, nb1 be nagyon jó dolgod van.
2012. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fú, ha a te helyedben lennék, akkor én lennék a világon a legboldogabb ember!!! és szerintem nem csak én vagyok vele így. egy NB1-es csapatnál játszani nem semmi (még akkor sem ha utánpótlás) Helyedben feltenném rá mindenem, gyakrolnék ameddig össze nem esek és várnám a meccseket!!!
2012. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NBI-es csapatban játszol akkor elvileg profi vagy, szerződést kéne megnézni..De értem mire gondolsz, hogyne, sokan megyei I-et sem növik ki, hajrá edz keményen. Simán lehet, aki 14 éves korában NB I-es kitudja lehet 5 év múlva spanyol elsőbe leszel
2012. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hiába játszik NBI-es csapatban,nem profi.Profi szerződése csak 18 éven felül lehet, mikor pénzért focizik. Az a munkahelye.Egyenlőre amatőr szerződése lehet. Fiam 17 éves lesz.9 éve focizik(eddig a Gödöllőnél) A nyáron sikerült neki a próbajátéka az UTE -nél. Nem rég írtuk alá a szerződését és a leigazolását. A szerződésben töviről-hegyire le van írva az amatőr és profi szerződés feltételei.

Nagyon sok múlik rajtad,de nem minden. Szerencs is kell hozzá. Ha jó érzéked van a focihoz és látják rajtad, hogy nem kummantod el az edzéseket és 110%-ban odateszed magad,részt veszel az edzőtáborokon (azokon is,amik nem kötelezőek), akkor fejlődsz és ott lehetsz azok között, akiknek van esélyük. Nekünk a szülőin azt mondták :..nézzék,ebben a korosztályban focizik kb 30-35 gyerek. Tudják hányból lesz igazi NBI-es focista? Kb.3-ból.Miért,mert lemorzsolódnak vagy a tudás vagy a linkség miatt.Lehet 1 év múlva nem érdekli őket.

Az én fiam föltett mindent 1 lapra. Iskolát váltott, hogy bekerüljön az UTE osztályba,hogy a nekik külön felépített órarend miatt a délelőtti és du.-i edzéseken is részt tudjon venni. Azon vagyunk, hogy a szállóra is bekerüljön, hogy ki tudja használni az ott lévő kondi és regeneráló lehetőségeket is. Sok mindent föl kell adnia,ennek rendeli alá az életét. Jól megy neki de így sem biztos. Akadémiával ne foglalkozz, mert oda nehéz bekerülni, legtöbb helyen nincs is felvétel. Hajrá és mutasd meg nekik!

2012. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Emlékszem rá van írva az igazolásomra, hogy jogállás:amatőr.
2012. szept. 4. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg az NB I-es csapat utánpótlásában játszik, és nem az NB I-es csapatban, mert szerintem NB I-es csapatba amatőr igazolást nem kapnak.
2012. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Játszhat NBI-es utánpótlás csapatban.Ugyanis van utánpótlás kiemelt NBI-es bajnokság és amatőr státuszban játszanak.
2012. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legutóbbi válaszolónak igaza van. Egyébként pedig nem azt szeretném megvitatni, hogy prof igazolásom van vagy sem.
2012. szept. 8. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!