Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Túl alacsony vagyok kosarazni?

Túl alacsony vagyok kosarazni?

Figyelt kérdés

Tudom már idős is vagyok(most lettem 17) é csak 180vagyok(tavaj már csak 4cm nőtem :/ ),de mégis vonz a kosarazás. Ma az egyik barátommal kosaraztam és mondta hogy menjek vele edzésre,mert nem vagyok annyira lemaradva. Eddig fociztam(5évet) és judoztam(3 évet).

Szerintetek lehet esélyem a kosárlabdázásba is vagy ezzel a magasságal nem?



2012. szept. 13. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát 180cm azért nem olyan alacsony...Amúgy meg nem! Menjél nyugodtan, bárki kosarazhat. Persze azoknak, akik magasabbak könnyebb. De nyugodtan menj el, nem vagy túl alacsony.
2012. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha gyors vagy lábmunkában stb akkor lehet belőled vmi ugyanis alacsony poszton játszhatsz főleg irányító esetleg bedobó...ha ez a képességed meg van tehát gyors láb,irányváltás,labdabiztosság akkor hajrá
2012. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sok persze ha nagyon tehetséges vagy akkor irányító lehetsz de 17 évesen el kezdeni ráadásul alacsony is vagy nem sok esély van hogy profi szinten sokra viszed...
2012. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Na szóval. Én 7 évig kosárlabdáztam és most nyáron hagytam ott. 15 éves vagyok 172(!!!) cm. És mondhatom az, hogy azért jó játékos voltam. Te 17 éves vagy 180 cm. ez azért nem kicsi, de nem az óriás kategória. Az jó, hogy fociztál így van labdaügyességed :) mindenesetre hobbi szinten elmehetsz, de hogy már versenyszerűen elkezd abban sok a rizikó. csak az h én 2 évvel vagy fiatalabb és így is 7 évig csináltam gondolj bele h milyen összeszokott, jó csapatba kerülnél be, ahol a lemaradás nagy lenne és lehet úgy már nem is lenne élvezetes már. Gondold meg, de a hobbiból kosarazást egy amatőr csapatnál támogatom. Lehet, hogy jó bedobó lenne belőled, de ez majd úgy is kiderül ott ;) hajrá!
2012. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bíztatás,megpróbálom !

Valami jótanács első edzésre ? :D

2012. szept. 17. 20:15
 6/6 anonim válasza:
kitartás, és ha nem megy úgy érzed béna vagy ne add fel. ja és legyen meg a humorod ;)
2012. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!