Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért olyan szánalmasak a...

Miért olyan szánalmasak a real és barca drukkerek?

Figyelt kérdés

Mindenhol szájkaratéznak, fikáznak. Nem lehet olyan sportoldalt olvasni ahol nem menne a messi-cr real-barsza iqharc. De még youtube-on is.

Az hagyján, hogy főként tinik nyomatják ezt, de felnőtt emberek is.

Elég unalmas mindenhol ennek a 2 divatcsapatnak a szurkolói megnyilvánulásait olvasni mindenhol.

Rosszabbak mint a politizáló írástudatlanok.



2012. szept. 19. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez mindig is ilyen volt, és lesz is. Én pl arsenal drukker vagyok, de szerintem a barca elég nagy divatcsapattá nőtte ki magát az utóbbi években, simán leelőzte ebben a realt (negatív értelemben).
2012. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Mert az egész foci az.
2012. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel rivális klubok és a világ 2 legjobb játékosa ez által sok a divat drukker akik csak szidni tudják a másik csapatott.
2012. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Sajnálom, hogy így gondoljátok, mert szerintem a legtöbb Barca és Real drukker nem ilyen primitív. Az a baj, hogy nagyon sokan vannak akik verik a nyálukat a saját focicsapatukra és tényleg szánalmasak, ráadásul ezzel azt érik el, hogy az emberek azt látják hogy a sok reálos meg barcás már megint tiszta gyökér és csak beszólni tudnak. De azért higgyétek el, hogy sok értelmes drukkere van ennek a két csapatnak is csak ők többnyire nem mennek bele ilyen szócsatákba és nem lehet észrevenni őket :(

Én például Real-drukker voltam mindig is és nem szoktam kommentekben harcolni a barcásokkal

2012. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is sajnálom, hogy ilyenek a MAGYAR drukkerek... pl spanyolországban mikor kint voltunk mingegy volt, hogy Real vagy Barca csak spanyol legyen a győztes.. :)
2012. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azok akik ezt csinálják, többnyire divatdrukkerek. Őket én is szánalmasnak találom. Nem tudom, hogy ezzel az egymást győzködésével mit akarnak elérni. Talán, hogy a rivális csapat drukkere beismeri, hogy az ellenfél jobb? Csak az idejüket vesztegetik ilyenkor.

És néha én érzem magam kellemetlenül, hiszen sokan azt hiszik, hogy én is közéjük tartozom, hiszen fiatal lány vagyok. Ennyire elképzelhetetlen, hogy egy klubnak tényleg lehet drukkolni?

Ja, a másik meg, hogy facebookon kirakják a csapatot borítóképnek, közben egész évben vagy 5 meccset láttak. Ettől biztos sokkal menőbbek... -.- Ezeknek szintén congrat. :)

Amúgy sokat szoktam röhögni az ilyenek szájhősökön. :D Némelyiknek halvány lila gőze sincs a fociról, de azért nyomja a dumáját...

2012. szept. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A primitivitás határtalan. Amit a barcások leművelnek, attól némely óvodás sírva fakadna. Persze némely realos minimum fölveszi velök a versenyt ilyen téren.
2012. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szarka bence válasza:
0%
egyértelmü hogy csak a real szurkóloknakk nagy a pofájuk.egyépként a barca csak egy kiszit fasz.
2012. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Heló kérdező!Van egy láncolat.Vázolom.


Ha a Barcelona nyer,akkor a Real drukkerek....

"K.öcsög színészcsapat,megint nyertek,örüljetek,köszönjétek a bíróknak" (Ez akkor is,ha a bírónak nem volt jogtalan ítélése a Barcelona javára)


Erre bepöccennek a Barcások és...


"S.zopjátok le anyátokat b.üdös madridisták,bezzeg amikor nektek"...


Ha a Barca nem nyer,akkor a Realosok

-Undorító facebookos képeket másolnak be,ahol a Barca játékosait fikázzák.

-Röhögnek,szidkozódnak

Ez ugyanúgy fordítva is igaz.

Sajnos a divatdrukkerek mindig voltak,lesznek és vannak is.Velük nem kell foglalkozni.Elhiszem,hogy idegesítő amit leművelnek,de ez van,nem nagyon lehet ellene tenni.(Sajnos)


Hozzáteszem,én Barca drukker vagyok,és amit az utóbbi 2 hétbe leművel a Real tábor,az gusztustalan.Tisztelet a kivételnek.Amikor 5-0-ra vertük őket,akkor én nem vertem a nyálam.Ők most verik,mert az utóbbi Clasicókon jobbak.Miért kell annak ennyire gyerekesen örülni,ha kikap a rivális?Undorító.Na igen,itt az általad említett CR-Messi harc.Ők megmondták,hogy nem rivalizálnak.A szurkolók azért is csinálják.Szerintem egyébként egyenlőek,de mindenki csak veszekedik,nem élvezi azt,hogy 2 ilyen zseniális játékost nézhet.

2013. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 F.R.A.D.I. válasza:

Azért mert divat drukkerek és amíg megy szekerük addig szurkolnak mikor már nem akkor le sz*** a csapatot úgy ahogy

van. Nem olyanok mint mi fradi drukkerek mi mindig ki állunk

a csapatunkért

2013. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!