Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a külömbség a pingpong...

Mi a külömbség a pingpong ütőkben?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy pl a profi pingpong ütő miben különbözik egy kezdőtől

2012. okt. 5. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Súly pl. Én jobb szeretek nehéz ütőkkel játszani. Ennél is fontosabb szempont a surlódás. Én a tapadósabbakat szeretem, azzal lehet jól megcsavarni.


+ A minőségi ütő kevésbé kopik.

2012. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én meg most néztem Joola ütőket volt 1500 4500 és 8000 de nekem a legolcsobb tetszett mert az vékonyabb volt meg keményebb
2012. okt. 5. 17:58
 3/6 anonim válasza:
Sokkal jobb a tapadása pl. és ha nyesel nem mindegy hogy 00,1 fokban , vagy 10 fokban változtatja az irányát , és sokkal jobb a fogása is elméletben a drágábaknak , de ha kezdő vagy nyilván nem éri meg 10 000 ft s ütőt venni mert nem a nyeséssel , csapkodással , különleges szervákkal kezded . Ha csak szórakozásként ping-pong ozol olcsóbb jobban megéri , ha versenyzel akkor drágább .
2012. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem sokszor játszottam de nem vagyok rossz szóval haladó vagyok csak az a baj hogy kevésszer pingpongozok mert Gyulán nincs pingpong klub vagy valami ilyesmi
2012. okt. 14. 09:50
 5/6 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy 8000 ft et , nekem is van egy drágább , és nagyon jó mert sokszor olyan helyen vagyok ahol lehet ping-pong ozni , és mégis jobb a jól megszokott ütővel , de szerintem olcsó ütő az ott is van ahol van asztal .
2012. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vegyél kész ütőt!!A legdrágább kész ütő sincs olyan mint a legolcsóbb összerakott!A kész ütőkkel csak kocsmapingpongot lehet játszani.Hiába vagy ügyes é tudnál jó dolgokat az ütő nem tudja megcsinálni!Ismerni kellene a játék stílusod,hogy valamit ajánlani lehessen neked.A számodra legmegfelelőbb borításokat kellene megkeresned,mert van hogy nem ugyanúgy megy a tenyér és a fonák.Gyende fonáknál használják a szemcsét és az anti borításokat!A szemcsével nehéz játszani, megszokást igényel.Megye 1-ben játszom ,de szoktam NB3,NB2-es srácokkal is játszani.

Joola kool fával játszom ,tenyeren Reactor thunder,fonákon Tango extream.

Szivesen segítek ,ha privátot írsz!

Üdv!

2012. okt. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!