Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki, vagy kit tartanak ma a...

Ki, vagy kit tartanak ma a világ legjobb kapusának? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

fogalmazáshoz kéne,de nem vagyok otthon a fociban :/

16/L


2012. okt. 6. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg a legjobb kapusnak Iker Casillas-t tartják (spanyol,Real Madrid-ban játszik) én egyébként azt mondom hogy a 21. század eddig legjobb 5kapusa:

1.Oliver Kahn

2.Iker Casillas

3.Gianlugi Buffon

4.Victor Valdes

5.van Der Saar

Ezek közül az 1. és az 5. már visszavonult, de Iker Casillas jelenleg a legjobb kapus, ő kapta az Aranykesztyűt is asszem, de lehet Valdes volt. :D

Remélem tudtam valamicskét segíteni. ;)

2012. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Gugliztam erről,a legtöbb helyen Maneul Neuert írták(ó,bár tudnám,ki az xD),de ennek a Casillas-nak is sok helyen láttam a nevét,és hogy írtad Te is,akkor gondolom ő. Köszönöm mégegyszer :)

2012. okt. 6. 12:46
 3/15 anonim válasza:

Én úgy gondolom,hogy Iker Casillas már régóta nem a világ legjobb kapusa. De ez lehet,hogy csak az én véleményem.

Kedves kérdező,nem lep meg,hogy sok helyen láttad a nevét,én is Manu Neuer-re(egyébként német,és a Bayern München kapusa) esküszöm,szerintem most nincs nála jobb :)

2012. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Neurer is jó kapus. :)

Bocsánat hogy őt kihagytam de a Bundesliga-nak csak az eredményeit nézem, szóval... lemaradtam Kahn-nál. :D

2012. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért Neuer eléggé bravúrkapus, ami azt jelenti, hogy néha elképesztő védéseket hajt végre, néha meg elképesztő hibákat vét. A legjobb kapusnak inkább azokat szokták tartani, akik konstans megbízható teljesítményre képesek. Casillas és Buffon elég régóta vannak a szakmában, és nem a hibáikról híresültek el, Van der Sar szintén tudott hozni folyamatosan jó teljesítményt, bár már visszavonult, Valdés viszont ugyancsak képes hajmeresztő hibákra. Nos és hol marad Petrc Cech? (: Bár ő meg a fejsérülése óta valahogy nem az igazi, de még így is benne van a top10ben. Mostanság Joe Hartot is emlegetik, de szerintem sem ő, sem Neuer nem játszik elég régóta ahhoz, hogy megérdemlje a világ legjobbja címet. Én Casillasra vagy Buffonra szavazok, Buffonnak talán több egyéni elismerése van e téren.
2012. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 lee12 ***** válasza:

a legszimpatikusabb és példaértékübb számomra buffon

azonban jelenleg chech és neuer a legjobb

spanyolban meg tavaly év végén az állomcsapatban volt egy kapus(nekem a neve nem mondott semmit) de mutatták a védéseit és tényleg zseinális kapus csak a nevét nem tudom

amúgy a kapus szakma eléggé véleményes mivel lehet hogy casillas sok trófeát begyűjt de védenie a jó védekezés miatt kb nem is kell mig lehet lacinak a kocsmából megye 3 ban egész meccsen hatalmas védéseket kell bemutatnia(csak irónikus megállapítás volt:D)

2012. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: Casillas

valdes még a top10be se fér be nálam, elég selejt

2012. okt. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:) Végül Iker Casillas-t írtam,de beletettem,hogy "a jövő nagy reménységének a német Manuel Neuert tartják" :)
2012. okt. 7. 16:25
 9/15 anonim válasza:

Iker Casillas legjobb,utána többi rangsorolva.


Neuer Kahn utodja mÜnchenbe

2012. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
aki victor valdest beteszi top 5 listába az nem ért semmilyen szinten a focihoz.
2013. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!