Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki, vagy kit tartanak ma a...

Ki, vagy kit tartanak ma a világ legjobb kapusának? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

fogalmazáshoz kéne,de nem vagyok otthon a fociban :/

16/L


2012. okt. 6. 11:59
1 2
 11/15 anonim válasza:

Bocs de miért nem ért a focihoz aki szerint Valdes jó kapus? Lehet hogy rengeteg hibát vét, rengetegszer kap potyagólt, de gondolkozz már, szerinted miért a Barcelona kapusa? Hihetetlen védésekre képes. És mielőtt bárki megvádolna, nem vagyok barcás. :)

Egyébként szerintem Cech a legjobb kapus. Ő már tapasztalt, rendkívüli megoldásai vannak. :)

2013. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Annyi jó kapus van, hogy aki rengeteg hibát vét, sok potyát kap, nem lehet a legjobb kapusok között. Sokkal jobb kapusok vannak nála. Természetesen vannak a rutinos rókák akik nem védenek nagyokat de úgy readelik a játékot, hogy mindig jó helyen állnak. Meg vannak a bravúr/vonalkapusok na meg a 16os urai akik leszednek minden labdát.. Valdes semmiben sem kiemelkedő, csak a lepkefogásban. Neuer, Cech, Buffon, Lloris, Casillas, Hart, meg még vagy 10 német, olasz, orosz kapus. Szerintem még Pinto is jobb nála. Barcában meg azért játszik mert saját nevelés, és amennyit lőnek a kapujára nincs szükség egy világklasszis kapusra mert kiváló csapat játszik előtte.
2013. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
21. sázad legjobb kapusa Gianluigi buffon :)
2013. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt elb*sztad (bocsi hogy csnyán írtam :() a 21. század legjobb kapusa buffon.
2013. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, már leírtam...
2013. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!