Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Mike Clatten...

Mi a véleményetek Mike Clattenburg játékvezető ítéleteiről a Chelsea - Manchester United mérkőzésen?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 09:56
1 2
 11/20 SSanchez ***** válasza:
37%
Nos én nem láttam a meccset, de ha gólhelyzetet akadályoz meg kezezéssel az piros lap, ha jól tudom, de javíts ki.
2012. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Rasta Joint ***** válasza:
100%

[link]


Itt találsz 1 összefoglalót. A kezezéses eset 3:52nél van.

2012. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 SSanchez ***** válasza:
52%
Most így megnéztem, tiszta 11-es és sárga lap.
2012. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%

Kezdjük ott ,hogy Ivanovicnak már a pályán sem kellett volna lennie amikor kiállították,hiszen még elején Evrát leamortizálta elég rendesen

Másik Torres meg úgy feldobta magát,mint ha Buzgeccet láttam volna. Jobban megnézed Evans szinte a cipője orrával ért Torres lábához( ha focizol tudod,hogy ennyitől nem lehet elesni) szóval egyértelmű műesés.

Harmadik dolog Luiz kezezése amit a bíró nem adott meg.

Szerintem ez a meccs egyértelműen a bíróról szólt, és mind a két csapat meccsét elrontotta.

2012. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 SSanchez ***** válasza:
Értem én mit mondasz, de ha volt kontakt a lábak között, akár pici is, akkor nem lehet műesésre fogni az a baj, még ha az is volt részben. De oké, hogy videóról visszanézzük de a bírónak ott kell dönteni abban a pillanatban, de tény a bíró nagy rakat kaki volt aznap, erősen befolyásolta a meccs végkimenetelét a sok hiba.
2012. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
76%

Ivanovic kiállítása teljesen jogos volt Bár szerintem az első félidő elején amikor evrat felrúgta ott is kaphatott volna pirosat.Torres kiállítása kétséges mert lehet nem is ért hozzá Evans meg talán még is ezért neki kellet eldönteni hogy mit ítél és a chelsea ilyenkor már 10 emberrel volt és nem volt ez olyan egyértelmű hogy torres műesést mutatott be tehát itt szerintem így belenyúlni a meccsbe hogy szerintem ő se tudta egyértelműen hogy mi a helyzet talán erős hogy sárgát adott és ezzel kiállította.. szerintem rossz döntés született..de mondjuk az első félidőben torres szépen nyújtott lábbal letalpalta Cleverleyt inkább az a piros nálam ha ott kiállítja szerintem senki sem vonja kérdőre hogy az piros.. Amikor David Luiz kezére pattant a labda szerintem az tizenegyes volt úgy hogy rossz itélet született itt is.. a Les gól meg egyértelmű hogy les volt tehát itt is rossz itélet született.. összesítve egy ilyen nagy téttel bíró rangadón minősíthetetlenül

rossz volt a játékvezetés. Teljesen megértem hogy a chelsea drukkerek mérgesek idegesek énse vagyok büszke erre a győzelemre és én is ezt tenném a helyükbe és fordított esetbe is így tennénk mi mu drukkerek de NEM VESSZÜK MEG ezeket a meccseket..

2012. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi "rasszista megnyilvánulás" obi mikel és mata (hülye parasztok) csak be akarta ározni Clattenburgot. A FA is mondta, hogy semmit nem mondott a bíró.
2012. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
27%

És mint tudjuk a FA nem elfogult, és nem a MU vezérkara irányítja.

Opsz. Lehet tévedtem.

2012. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tévedni emberi dolog.
2012. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
44%
Egy rohadt undorító meccs volt. Ha ez az első eset lenne, akkor még azt mondanám tévedni emberi dolog, de érdekes, hogy általába a MU előnyére tévednek a bírók. Luiz kezezéséről szakemberek nyilatkozták hogy a kéz nem kereste a labdát tehát Clattenburg jól döntött. Iva kiállítása talán jogos volt bár utólag lassítva visszanézve nem vagyok benne biztos, Young Jászai Mari-díjas alakítást nyújtott úgyhogy erről nem tehetett Clattenburg. Torres valóban csúnyán letalpalta Cleverleyt, de pár éve Evans még durvábban szállt bele Drogbába és még Drogba kapott sárgát műesésért. Torres és Evans között volt kontakt, én focizok és tudom, hogy marha kis dolgoktól is ellehet esni főleg ha lendületbe vagy, úgyhogy ez semmiképpen nem ért kiállítást, igazából evansnek járt volna sárga, mert gólhelyzetet akadályozott meg. Rooneynak se kellett volna már a pályán lenni hisz már volt egy sárgája és mégis becsúszott páros lábal azt hiszem Ramiresnek, úgy hogy egyértelműen nem a labdára irányult. De hát muéknál így szokás, ha nem megy a játék csalunk. A MU seggét a 20. perctől Torres kiállításáig törte a háló, egyértelmű mi lett volna a meccs vége Clattenburg hibái nélkül, de nyilvánvaló tény, a Chelsea azon a meccsen nem nyerhetett, ezt bármi áron el kellett érni.
2012. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!