Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék bekerülni egy...

Szeretnék bekerülni egy rangosabb (NB l - NB ll) színvonalú labdarúgó akadémiába . Ha valaki esetleg használható információval tudna szolgálni (kiválasztók, egyéb. ) nagyra becsülném.1997-es születésű vagyok . Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 23:24
 1/6 SSanchez ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy nézz körül a megyékben milyen labdarúgó akadémiák vannak, például Vas megyében van az Illés Akadémia, Haladáshoz tartozik. Nem tudom hol laksz csak példát mondtam, vagy menj el futball edzőtáborokba, telkiben is szokott lenni.
2012. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A távolság nem számít, és a problémám igazából az, hogy nem tudom, mikor szoktak lenni a kiválasztók az egyes akadémiákba. Lesz-e még az idei szezonban valahol, azt jó lenne tudni (nem találtam róla információt)
2012. okt. 30. 13:35
 3/6 SSanchez ***** válasza:
Hát fel kellene keresni egyet, én annyit tudok akadémiáról, hogy általános iskolából lehet jelentkezni, de lehet át mehetsz csak úgy, utána kéne kérdeznetek.
2012. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
www.pfla.hu
2012. nov. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 berti12 válasza:
én akadémista vagyok,bármikor mehetsz felvételizni, csak megkel beszélni az ügyintézővel.es pl az u18 fogsz akkor edzeni, ha az edző lássa h jó játszol maradhatsz is
2014. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó milyen akadémián vagy?
2015. nov. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!