Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most, hogy elkezdődött a...

Most, hogy elkezdődött a labdarúgó Bajnokok Ligája, és minden csapat játszott már 1 meccset, mit gondoltok az első forduló alapján, mely csapatok juthatnak tovább?

Figyelt kérdés
Eddig is megkérdezhettem volna, de engem most érdekel, hogy minden csapat játszott már 1 meccset, és az alapján lehetett látni, hogy mire számíthatunk.

2012. szept. 21. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát azért még az első forduló után ezt nagyon nehéz megmondani, csak a személyes véleményemet írom le:


A csoport:

Ugye itt van a :PSG,Porto,Kijev,Zagreb,

Ebből a négyből a PSG kimagaslik a pénzügyi háttér és a nagy-bevásárlások miatt ezért szerintem ők a tuti favoritok, ellenben a második helyre szoros lesz a csata amiből szerintem a Porto kerül majd ki győztesen.


B csoport:

Arsenal,Schalke,Olympiakosz,Montpellier

Hát ez elég érdekes csoport (legalábbis nekem) mert sokan gondolják hogy az Arsenal biztos továbbjutó és a Schalke a második, de szerintem azért egyáltalán nem biztos hogy az Arsenal lesz ebben a csoportban az első, szerintem azonban a Schalke helyett én reálisabbnak érzem azt hogy az Olympiakosz érhet oda hiszen tavaly nagyon jók voltak.


C csoport:

Málaga, AC Milan,Anderlecht,Zenit

Csalóka a Zenit veresége itt az elején, az itt elhullajtott pontok nagyon fognak hiányozni később. A Milán gyengélkedik azonban szerintem ebből a csoportból a Málagával karöltve lépnek tovább, az egymás elleni meccsük dönti majd el melyikük végez majd előrébb.


D csoport:

Real Madrid,Dortmund,Manchester City,Ajax

A Real nálam favoritja a csoportnak , de csak azért mert a legkomolyabb akadályon már túl vannak valamennyire. Szerintem a Dortmund még ezen a szinten nem tényező ahhoz még idő kell és az Ajax sem olyan jó szerintem mint mondjuk 2-3 éve. Ezért itt Real+City továbbjutást mondanék.


E csoport:

Sahtar Doneck,Chelsea,Juventus,Nordsjaelland

A Sahtar attól függően hogy hogy tud majd pontot szerezni valamelyik nagy ellen annak függvényében dönthető el hogy képes-e továbbmenni.A Nordsjaelland csak annak örülhet hogy ilyen sztárcsapatokkal került össze.A Chelsea és a Juventus (esetlegesen a Doneck) között fog eldőlni a továbbjutás de én azért inkább a Kékeket és a Zebrákat várnám az első két helyre.


F csoport:

Bate Boriszov,Bayern München,Valencia,Lille

Itt a Bayern és a Valencia szerintem az esélyes, a Bate csak átmenetileg vezeti a csoportot. Szerintem a Lille-ben nincs annyi hogy továbbmenjen innen.


G csoport:

Barcelona,Benfica,Celtic,Szpartak Moszkva

A Barcelona továbbjutása szerintem biztos, és a Moszkva ha tud úgy játszani ahogy a Barcelona ellen akkor ők lesznek a másodikak. A Benfica most néhány kulcsjátékos hiányában nem olyan erős, a Celticnek pedig szerintem nem ez lesz a nagy visszatérése.


H csoport:

Cluj,Manchester United,Galatasaray,Braga

A MU nem fogja megengedni magának azt amit tavaly megengedett ezért tuti hogy itt ők mennek tovább, a második hely viszont nagy talány,nekem nincs tippem, csak remélni tudom hogy a Cluj megy tovább.

2012. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fú wazze mennyit írtam :D
2012. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem:

A csoport:

PSG,Porto,Kijev,Zagreb,

PSG megnyeri szerintem a csapatot, a Porto második lesz, 3. hely pedig a Kijev-é lesz.



B csoport:

Arsenal,Schalke,Olympiakosz,Montpellier

Arsenal szerintem nehezen, de mégis megnyeri a csoportot, második helyre szerintem is mindhárom csapat odaérhet.


C csoport:

Málaga, AC Milan,Anderlecht,Zenit

Szerintem a Malaga megnyeri a csoportot, a Milan pedig csak a 2. helyért fog harcolni a Zenit-tel.


D csoport:

Nem szeretem a Real-t, de ha a City továbbra is ilyen gyenge lesz, mint az első meccsen, akkor a Real simán továbbjuthat, 2. pedig City vagy Dortmund.


E csoport:

Sahtar Doneck,Chelsea,Juventus,Nordsjaelland

Itt szerintem a Chelsea, a Juve és a Sahtar között nagy harc lesz, és szerintem a Sahtar odaérhet a 2. helyre, az egyik nagy elé, de ehhez 200 százalékot kell nyújtaniuk :)


F csoport:

Bate Boriszov,Bayern München,Valencia,Lille

Bayern és Valencia szerintem simán továbbjut, Bate esélyes lehet a 3. helyre.


G csoport:

Barcelona,Benfica,Celtic,Szpartak Moszkva

Szerintem a Barcelona simán megnyeri a csoportot, és remélem, hogy igazam lesz :) A második helyre akármelyik csapat odaérhet, és a 3.-ra is, ezért a másik 3 csapat között nagy csata lesz :)


H csoport:

Cluj,Manchester United,Galatasaray,Braga

A United továbbjut, abban nem vagyok biztos, hogy 1. helyen, de biztos, hogy továbbjut. A másik továbbjutó csapat remélem a Kolozsvár lesz, a Braga ellen nagyon jók voltak, ha így folytatják, meglehet a továbbjutás :)

Hajrá Kolozsvár! :D

2012. szept. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!