Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Na ki ismeri fel ezt az...

Na ki ismeri fel ezt az idézetet? Vagy inkább ki nem?

Figyelt kérdés

"Pályafutásom során több mint kilencezer dobást elhibáztam, vesztettem csaknem háromszáz mérkőzésen. Huszonhatszor vétettem el a rám bízott, győzelemhez szükséges utolsó dobást. Újra és újra hibáztam az életemben. Ezért tudtam mindig előrelépni."


:D



2012. okt. 31. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Én speciel nem ismerem.
2012. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
nem ismerem, de vki kosaras a megadott kulcsszó alapján:)
2012. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jordan :)
2012. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó vitte a Jack Potot :D Michael Jordan!!! Ha az idézetet nem is, Michael Jordan-t illik ismerni!
2012. okt. 31. 22:48
 5/8 VVMMvvmm ***** válasza:
Jó nagy marhaság!
2012. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Basszus ezt én is ismertem, de ki hiszi el nekem?
2012. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj, de annyit tok róla, hogy egy feka kosaras, semmi több:)
2012. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 adrush99 válasza:
feka kosaras?...hát nem azért de annál több..bajnok..és az általános műveltséghez hozzátartozik hogy ismered..igaz már nyugdíjas és a golfban mutatja meg profizmusát..de ha azt mondja bárki hogy "Chicago Bulls" akkor rögtön beugrik Jordan a 23-mas mezszámával! Azt mondjuk megérteném ha mondjuk Kevin Garnett-et, vagy Rose Rondo-t vagy Philip Scott nem ismernéd és még sorolhatnám, de hogy őt????..és így beszélni róla hogy feka?..szerintem örülnél te ha tudnál annyit letenni az asztalra mint ő(most enyhén túloztam mert senki se tud a nyomába érni)..és azzal nem vagy menő ha le fekázod stb..hanem magadat járatod le.Én 14 éves lány létemre többet tudok a kosárról mint te..ez nagy szégyen mondjuk én már kiskorom óta csodálója vagyok és én is kosarazok de ez már neharagudj de felháborító!..inkább ne írtál volna semmit..-.-"
2013. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!