Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van Szombathelyen vmilyen...

Van Szombathelyen vmilyen klub, szervezet, amihez lehet csatlakozni pinp-pongozni vagy teniszezni hobbi szinten?

Figyelt kérdés

#sport #Szombathely. tenisz
2012. nov. 4. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
google-ba beírod és találsz is, mondjuk a Szombathelyi Asztalitenisz Kör-t. Ha a teniszt választod az drágább jóval, mint a ping-pong.
2012. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A haladásnál teniszeztem, 2 éve még biztos volt a haladás melletti pályánál ping-pong is (osztálytársam oda járt, és mindig találkoztunk, én teniszről jöttem ő pingpongról) de ez 2 éve volt, nézz utána.


Most télen sátor van, ugye, és a Haladásnak nem volt pénze külön sátorra. A kalandváros mellé mentünk teniszezni, ott van sátor. (3 pálya volt 2 évvel ezelőtt) most nem tudom, mennyi.


Nekem asszem 5000, majd 6000 volt a tenisz egy hónapra. Nézz utána az áraknak. :)

2012. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Jelenleg én is ugyanerre a kérdésre keresem a választ (de én inkább csak a tenisz iránt érdeklődnék).

Esetleg te már találtál ilyen helyet,ami be is vált?

Előre is köszi.

2013. jan. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia !

a tenisz is érdekel engem is,sajnos még nem találtam helyet!

Ha te előbb találsz légyszí írj nekem is! :)

2013. jan. 13. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!